США забезпечать свою безпеку від загроз з боку ІД, незважаючи на виведення військ з Сирії

Виведення американських військ з Сирії не вплине на захист національної безпеки США від ІД, заявив держсекретар США Майк Помпео.
"Ми продовжимо забезпечувати безпеку батьківщини від загроз з боку ІД", - запевнив він в інтерв'ю американській радіостанції KNSS.
Дипломат, роз'яснюючи рішення президента Дональда Трампа про виведення військ з Сирії, сказав, що зусилля США щодо боротьби проти терористів "були дуже успішними". За його словами, від ІД було відбито більш 90% території Сирії і об'єктів, які раніше контролювалися угрупованням.
Тому, сказав він, "немає сенсу тримати там 2 тис. солдатів, ми зможемо завершити місію (щодо розгрому ІД - ІФ) іншими шляхами".
"Наші союзники знають, що США завжди будуть світовим лідером у боротьбі проти тероризму. Ми робили так десятиліттями і продовжимо в тому ж сенсі, будучи впевненими, що не тільки Америка в безпеці, але і для всього світу загроза тероризму сходить нанівець", - підкреслив М.Помпео.
В інтерв'ю радіостанції КFRM він додав, що безпека США буде забезпечена "без великої крові, яку проливають американці, і без витрат коштів американського народу".