Інтерфакс-Україна
07:53 21.11.2018

США підтримують кандидата від Південної Кореї на пост глави Інтерполу

1 хв читати
США підтримують кандидата від Південної Кореї на пост глави Інтерполу

У Вашингтоні хотіли б, щоб пост глави Інтерполу дістався представнику Південної Кореї, заявив у вівторок держсекретар США Майк Помпео.

"Ви знаєте, що в Інтерполі відбуваються вибори глави. Це важлива організація. Ми рішуче підтримуємо Кім Чон Яна, який зараз є виконуючим обов'язки керівника цього міжнародного агентства. Ми закликаємо всі країни і організації, які входять до Інтерполу відповідно до закону обрати главу, який має авторитет і престиж. Ми вважаємо, що Кім Чон Ян саме така людина", - сказав М.Помпео журналістам.

Вибори директора Інтерполу відбудуться в середу на сесії Генеральної асамблеї організації в Дубаї.

Головним кандидатом на пост глави Інтерполу є росіянин Олександр Прокопчук, який з 2016 року обіймав посаду віце-президента організації.

Крім О.Прокопчука, кандидатом на пост глави Інтерполу є виконуючий обов'язки голови організації Кім Чон Ян з Південної Кореї, який раніше займав посаду старшого віце-президента.

Попередній глава організації Мен Хунвей після арешту в Китаї подав у відставку 7 жовтня. Після нього виконуючим обов'язки президента став Кім Чон Ян.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Попередньо шестеро загиблих і кілька десятків поранених під час протестів у Ірані – ЗМІ

Дві пожежі зафіксовано в Запоріжжі внаслідок атаки ворожих дронів – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 97 ворожих атак - Генштаб

Міністр оборони Словаччини заявив, що Україна не буде в НАТО і матиме проблеми з перебуванням в ЄС - ЗМІ

У аеропорту Варшави затримано українця за підозрою у намірі вчинити диверсію – ЗМІ

Україна очікує від Чехії оцінки сумісності антиукраїнських заяв спікера Палати депутатів із займаною ним посадою - ЗМІ

Сили оборони України завдають ударів виключно по військових цілях РФ - Генштаб про заяву Сальдо

Ворог окупував 0,72%України за 2025 рік – DeepState

Сибіга привітав Кіпр із початком головування у Раді ЄС, Францію - у G7, Швейцарію - в ОБСЄ, наголосив на продовженні співпраці

Житловий будинок було зруйновано в Городищі Черкаської області через вибух газового балону, є постраждалі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА