Інтерфакс-Україна
07:03 20.11.2018

При зіткненні двох легковиків і автобуса в Івано-Франківській області загинула одна людина, ще три постраждали

1 хв читати

У Івано-Франківській області в результаті дорожньо-транспортної пригоди за участю двох легкових автомобілів і автобуса загинула одна людина, троє отримали травми, повідомила прес-служба ГУ Національної поліції області.

"Аварія сталася в понеділок у Тисмениці за участю двох легкових автомобілів і рейсового автобуса. В машині і в автобусі знаходилися пасажири", - йдеться в повідомленні.

Правоохоронці встановили, що 27-річний водій автомобіля "Daewoo Lanos" на заокругленій дорозі виїхав на зустрічну смугу і зіткнувся з рейсовим автобусом сполученням "Івано-Франківськ-Кутище". При зіткненні сильно зачепило автомобіль "Volkswagen Passat".

Відзначається, що внаслідок ДТП водій автомобіля "Daewoo Lanos", житель Тисмениці, загинув на місці. Водія і пасажира рейсового автобуса, а також пасажири автомобіля "Daewoo Lanos" госпіталізували.

За фактом аварії правоохоронці порушили кримінальне провадження за ч.2 ст.286 ( "Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту").

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог атакував Дніпро, двоє постраждалих

Британія безстроково дозволила імпорт дизельного палива та гасу, вироблених із російської нафти в третіх країнах

Зеленський: антибалістична оборона – пріоритет номер один, Україна пропонує аеропортове перемир'я та чекає конкретних проєктів від конференції в Гданську

Буданов: Україна не може чекати 10 років на вступ до ЄС, партнери мають визнати її "ексклюзивність"

Росія четверту добу поспіль б'є по інфраструктурі "Нафтогазу" на Чернігівщині – компанія

У полку "Скеля" провели розслідування щодо публікації про смерті п'ятьох військовослужбовців з Івано-Франківщини

Зеленський: Україна готує комплексну економічну стратегію та результати для конференції з відновлення в Гданську

Московський НПЗ зупинив роботу після атаки українських дронів – ЗМІ

У Харкові ворожі дрони за добу тричі атакували депо №6 "Нової пошти"

НСЗУ вивчатиме причини низького завантаження КТ-обладнання в Київському міському онкоцентрі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА