17:38 08.11.2018

Станцію метро "Вокзальна" в Києві зачинено на вхід через поломку ескалатора

1 хв читати
Станцію метро "Вокзальна" в Києві зачинено на вхід через поломку ескалатора

Станція Київського метрополітену "Вокзальна" на Святошинсько-Броварській ("червоній", М1) лінії, розташована біля центрального залізничного вокзалу української столиці, зачинена в четвер увечері на вхід через поломку ескалатора.

"Станцію "Вокзальна" зачинено на вхід. Технесправність ескалатора", - повідомляється на сторінці комунального підприємства "Київський метрополітен" в соцмережі Facebook у четвер увечері.

При цьому станція працює на вихід, два ескалатори працюють в одному напрямку.

"Фахівці з'ясовують причини зупинки обладнання. Про відкриття станції буде повідомлено додатково. Перепрошуємо за тимчасові незручності", - йдеться в повідомленні.

Станція метро "Вокзальна" входила до складу першої черги столичної підземки і була відкрита в 1960 році. Останніми роками є однією з двох найбільш завантажених станцій київського метро: пасажиропотік перевищує 60 тис. пасажирів на добу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Житель Купʼянська шпиталізований з пораненням через ворожий артобстріл

Триває робота над дозволом видачі чоловікам за кордоном паспортів, у яких завершується термін, - Чернишов

Персонал парламенту Фінляндії перейшов на віддалену роботу через шлунковий грип

Рада підтримала в першому читанні законопроєкт про запобігання порушенням з боку представників ТЦК та ВЛК

Чернишов виступає за суттєву лібералізацію в підходах до реформи множинного громадянства

Туск проведе зустріч з Ердоганом в Анкарі, говоритимуть про переговори у Джидді

Погода найближчими днями очікується тепла, місцями дощі

Сибіга: Ми не хочемо "Мінська-3" чи "Ялти-2"

Глава МЗС Німеччини після переговорів у Джидді: Тепер справа за Росією - припинити свою агресивну війну

Глава МЗС Польщі: Поставки зброї зі США Україні через Ясьонку повернулися до колишнього рівня

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА