Інтерфакс-Україна
07:10 02.11.2018

Директора одного з клубів Києва затримали за сутенерство

1 хв читати
Директора одного з клубів Києва затримали за сутенерство

У Києві правоохоронці викрили та затримали за підозрою в сутенерстві директора одного з розважальних клубів столиці, повідомила прес-служба столичної прокуратури.

"Встановлено, що директор клубу схиляв співробітниць до надання сексуальних послуг відвідувачам закладу. Оплата за надання таких послуг становила $ 200 США, з яких половину дівчата віддавали адміністраторові клубу, яка в подальшому передавала ці кошти директору", - йдеться в повідомленні.

За попередньою інформацією в протиправну діяльність було залучено близько 20 танцівниць закладу.

Під час обшуків у приміщенні клубу і за місцем проживання директора закладу правоохоронці виявили та вилучили грошові кошти, чорнову бухгалтерію, а також порошкоподібну речовину, схожу на наркотичну.

Нині директору і адміністратору закладу готується повідомлення про підозру за ч.3 ст.303 КК України. Слідство триває. Встановлюється причетність інших осіб до вчинення цього злочину.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глава МЗС Албанії у Києві: Справедливий мир для України означає реальні гарантії безпеки, відповідальність для агресора

Росія у 2025р. викрала понад 2 млн українського зерна, потрібне посилення санкцій – глава МЗС України

Викрито зловмисників, які виготовляли та реалізовували фальсифіковані батарейки під виглядом відомого бренду

Кличко розповів про зустріч зі Свириденко і заявив про відсутність координації після обстрілу

Албанія вивчає можливість долучитися до програми PURL - глава МЗС

Українська делегація найвищого рівня братиме участь у форумі в Давосі, будуть контакти з США - Сибіга

Поліція затримала мешканця Києва, який нападав на "обмінники" з іграшковим пістолетом

Глава МВС: На лінію 112 можна повідомити про відсутність тепла, води та електрики

Комендантська година не скасовується, але будуть винятки, – віцепремʼєр Кулеба

СБУ: викрито ще 9 схем для ухилянтів, серед фігурантів - заступниця декана вишу, лікарі та військові ТЦК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА