Інтерфакс-Україна
18:32 31.10.2018

Двоє українських військових поранені внаслідок бойових дій у середу на Донбасі - ООС

1 хв читати
Двоє українських військових поранені внаслідок бойових дій у середу на Донбасі - ООС

 На Донбасі від початку середи станом на 18:00 бойовики 13 разів обстріляли позиції українських підрозділів, двоє військовослужбовців поранені, повідомляє прес-центр Операції об'єднаних сил (ООС).

"Протягом поточної доби російські окупаційні війська 13 разів обстріляли оборонні укріплення об'єднаних сил. Одного разу фіксувалося застосування озброєння, забороненого Мінськими домовленостями", - йдеться у зведенні прес-центру ООС на сторінці в соцмережі Facebook у середу ввечері.

Зазначається, що незаконні збройні формування вели прицільний вогонь із гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї.

"Найбільшу вогневу активність противника зафіксовано поблизу Водяного на Приазов'ї та Золотого на Луганщині. Біля останнього, окрім вищеперерахованого арсеналу, окупаційні війська застосували міномети калібру 82 мм", - йдеться у зведенні.

Двічі зі станкових протитанкових гранатометів бойовики обстріляли оборонні позиції ООС біля Новоселівки-2.

Крім того, вогонь НЗФ фіксували в районах населених пунктів Авдіївка, Піски, Новомихайлівка, Старогнатівка, Павлопіль та Лебединське.

"Командири підрозділів, що обороняються, вживали рішучих заходів щодо придушення ворожого вогню. Під час бойових дій поранено двох військовослужбовців зі складу об'єднаних сил", - йдеться у зведенні.

Ситуація в районі проведення операції залишається під контролем українських військових.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Український кінооператор Недря прокоментував зйомку разом із російською режисеркою кліпу для представника Естонії на "Євробаченні-2025"

Путін вимагає призупинення всіх поставок зброї в Україну під час перемир'я

Представники ОПК та Сил оборони України у березні зазнали нових кібератак - CERT-UA

Військовослужбовці зможуть здобувати вищу освіту без відриву від служби

УЧХ допоміг знайти роботу понад 1000 особам

СБУ затримала агента РФ, який наводив ракети на об’єкти ЗСУ в центральній Україні

Понад 90% того, що Данія робить для Україні, пов'язано зі зброєю та обладнанням - посол

До експлуатації у Силах оборони допущено наземний робот "Лють" українського виробництва

Нацполіція: від початку року зафіксовано 8 випадків зачепінгу, постраждали 9 дітей

Київ з 21 березня відновлює рух наземного громадського транспорту під час тривог, обмеження для метро зберігаються

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА