Інтерфакс-Україна
15:57 20.10.2018

В Одеській області сталася ДТП за участю п'яти автомобілів, загинула людина

1 хв читати

В Одеській області на автодорозі Одеса – Рені сталися дві ДТП, в яких загинули дві людини.

Як повідомляє прес-служба ГУ Державної служби з надзвичайних ситуацій Одеської області, о 7:51 суботи, 20 жовтня, до служби порятунку надійшло повідомлення, що в Біляївському районі біля с.Мирне автодороги Одеса – Рені сталася ДТП між п'ятьма легковими автомобілями.

О 8:00 до місця виклику прибули рятувальники. "На місці ДТП працівники ДСНС надали допомогу з вилучення тіла загиблого водія Daewoo Lanos", – йдеться в повідомленні.

До ліквідації наслідків ДТП залучалися 2 одиниці пожежно-рятувальної техніки та 8 людей особового складу.

Крім того, напередодні в п'ятницю, 19 жовтня, о 20: 26 у Білгород-Дністровському районі Одеської області на автодорозі Одеса-Рені сталася ще одна ДТП.

"На місці ДТП працівники ДСНС надали допомогу з вилучення тіла загиблого водія автомобіля ВАЗ-21099.

До ліквідації наслідків ДТП залучалася 1 одиниця пожежно-рятувальної техніки та 4 людини особового складу.

Раніше повідомлялося, що сьогодні, 20 жовтня, у Київській області автобус з акторами "Дизель шоу" зіткнувся з вантажівкою. Внаслідок зіткнення загинула акторка Марина Поплавська, ще двоє акторів отримали поранення.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Україна залишається повністю відданою досягненню миру - заява делегацій США та України

Стармер обговорив з Трампом можливості досягнення миру в Україні – ЗМІ

Уряд поставив завдання зменшити кількість відключень енергопостачання для населення - Свириденко

Надання ЄС Україні 90 мільярдів євро на два роки - ключовий результат грудня і важливий результат усього року – Зеленський

Рютте: Деякі країни, якщо буде потрібно, готові взяти участь у військових діях в Україні у випадку повторної агресії РФ - ЗМІ

Росія Путіна не відрізняється від ІДІЛ чи "Хамас" – Сибіга про депортацію цивільних в РФ

Умєров повідомив про зустріч з американською стороною сьогодні

У Румунії відкриють другий за величиною логістичний хаб для допомоги Україні - ЗМІ

Сибіга доручив дипломатам оперативно і принципово реагувати на випадки ганебного ставлення до українців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА