11:11 09.10.2018

Пожежа на арсеналі поблизу Ічні розпочалася після 4 вибухів на його території

1 хв читати
Пожежа на арсеналі поблизу Ічні розпочалася після 4 вибухів на його території

Пожежа з подальшою детонацією боєприпасів на території складів 6-го арсеналу Міністерства оборони біля смт Дружба Ічнянського району Чернігівської області розпочалася після чотирьох зафіксованих вартовими вибухів на території арсеналу, заявляє заступник начальника Генерального штабу Збройних сил України Родіон Тимошенко.

"Наразі, за даними Оперативної групи Генерального штабу, яка провела опитування вартових на постах, вони підтверджують факт вибухів, тобто підривання, в чотирьох місцях арсеналу, причому ці вибухи були в різних місцях арсеналу, внаслідок чого виникла пожежа", - розповів Р.Тимошенко на брифінгу в Міноборони у вівторок.

Р.Тимошенко пояснив, що одночасно було два вибухи і потім ще два вибухи на іншому кінці. Ці вибухи спричинили пожежу.

"Одночасно два вибухи й потім через п'ять хвилин іще два вибухи свідчать про те, що це, напевно, диверсія. Якби це був поодинокий вибух на складах, або там працювали люди й був день, й інше, можна було б говорити про вищу ймовірність інших версій. Я не висуваю версії, а кажу про факти", - наголосив Р.Тимошенко.

Він уточнив, що пожежею охоплено 10% технічної території 6-го арсеналу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Курщина є особистим приниженням для Путіна і він намагатиметься грати в підвищення ставок перед США, вважає Коваленко

Серед потерпілих від ракетних ударів по Кривому Рогу є поліцейські

Незважаючи на посилений тиск ворога, будемо тримати оборону на Курщині стільки, скільки це буде доцільно та необхідно - Сирський

Серед потерпілих від ракетних ударів по Кривому Рогу є поліцейські

Попри посилений тиск ворога, будемо тримати оборону на Курщині стільки, скільки це буде доцільно та необхідно - Сирський

Україна і Катар обговорили інтереси обох країн, зміцнення та розширення співпраці

Близько 15 країн висловили зацікавленість в обговоренні нової архітектури безпеки для України – Лекорню

Радник з нацбезпеки Волц мав розмову з "російським колегою"

Міністри оборони України та Катару обговорили розширення співпраці

Мирний мешканець постраждав внаслідок удару окупантів по Степногірську Запорізької області

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА