Інтерфакс-Україна
21:18 24.09.2018

США володіють детальною інформацією про командирів, структуру та кількість регулярних військ РФ на Донбасі

2 хв читати
США володіють детальною інформацією про командирів, структуру та кількість регулярних військ РФ на Донбасі

США мають у своєму розпорядженні детальну інформацію про кількість, організацію та командування регулярних підрозділів Збройних сил РФ на Донбасі, заявив спеціальний представник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер в інтерв'ю радіостанції "Ехо Москви".

Відповідаючи на запитання про те, чи є у США дані про наявність російських військ на Донбасі, К.Волкер сказав: "Так. Щоб я не сказав, мені відразу заперечить хтось, кому не подобаються ті чи інші цифри, але дозвольте мені відзначити, що ми дуже ретельно вивчили це питання. У нас є дуже хороша інформація про командирів, ланцюжок командування, типи військ, їх фінансування, кількість військовослужбовців регулярної російської армії, кількість спеціалізованих підрозділів, а більшу частину сил становлять контрактники".

Американський дипломат додав, що над діючими на непідконтрольних владі України територіях Донецької та Луганської областей незаконними збройними формуваннями "здійснюється безпосереднє російське командування й управління через ланцюжок командування, що включає регулярні війська, регулярних офіцерів, але більшу частину сил становлять контрактники, яким платить Росія"

К.Волкер також зазначив, що деяка частина військових, що входять до незаконних збройних формувань на Донбасі, є громадянами України, "також найнятими на контрактній основі".

"Багато хто з них ними (громадянами України - ІФ) не є. Деякі з них - громадяни Росії, деякі - серби, деякі - з Білорусі. Як ви знаєте, вони прибувають звідусіль, і їх наймає й організовує ця компанія. Але в кінцевому рахунку це незаконні збройні формування на території України", - наголосив спецпредставник Держдепу, додавши, що якщо йдеться про реалізацію Мінських угод, то відповідно до їхніх умов ці НЗФ мають припинити існування.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп у соцмережі поширив колонку ЗМІ, в якій йдеться про "порожні погрози" Путіна та його перешкоджання в досягненні миру

Громадянин України зазнав тяжких травм унаслідок групового нападу в Польщі - посол

Перші 30 паризьких автобусів вже прибули в Київську область і скоро вийдуть на маршрути - обладміністрація

Запоріжжя зазнало повторного ворожого удару: постраждала багатоповерхівка, поранено одну людину

Умєров повідомив про розмову з Віткоффом, Рубіо, Кушнером та радниками з нацбезпеки трьох країн-партнерів

На зустрічі радників 3 січня очікується участь представників понад 10 країн, а також НАТО, Єврокомісії та Євроради – Умєров

Кулеба: Сім громад України передають майже 40 автобусів для Одеси

Двоє українських моряків, захоплених піратами у водах Західної Африки, звільнені з полону – МЗС

Львів передає Одесі 10 автобусів – мер

Окупанти завдали дронового удару по Нововоронцовці Херсонської області, є загиблий

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА