Інтерфакс-Україна
12:36 22.09.2018

В Україну наближається похолодання і дощі

2 хв читати
В Україну наближається похолодання і дощі

Найближчої доби, 23 вересня, характер погоди в Україні різко зміниться: на територію країни переміститься холодна і волога повітряна маса з північного заходу, повідомляє Укргідрометцентр.

Вночі в Україні, крім східних, Дніпропетровської та більшості південних областей, дощі. Вітер південний із переходом на північно-західний 7-12 м/с, на півночі країни місцями пориви 15-18 м/с. Температура 6-13°, у південно-східній частині 11-16°.

Вдень на Лівобережжі, в південних і більшості центральних областей короткочасні дощі, грози, на решті територій місцями невеликий дощ. Вітер переважно північно-західний 7-12 м/с, під час гроз окремі шквали 15-20 м/с. Температура 14-19°, на півдні до 23°, на крайньому сході країни 24-29°.

У Києві – дощ (вдень місцями невеликий); температура вночі 10-12°, вдень 15-17°.

За даними Центральної геофізичної обсерваторії в Києві 23 вересня найвища температура повітря була +28,4° у 2015 році, найнижча вночі -1,1° в 1902 році.

24 вересня вночі у західних, більшості північних та Вінницькій областях, вдень, крім південного сходу, дощі, у північних, Волинській, Рівненській областях – сильні дощі. Вітер південно-західний з переходом на північно-західний, 7-12 м/с, пориви 15-20 м/с, в західних областях місцями 25-28 м/с.

Температура вночі 6-11°, вдень у західних та північних областях 12-17°, на решті територій 18-23°.

У Києві – дощ. Вітер північно-західний, 7-12 м/с, пориви 15-20 м/с. Температура вночі близько 10°, вдень 13-15°.

22 вересня о 9 годині температура води в Чорному й Азовському морях була 20-23°, в Дніпрі в межах Києва 19°.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Початок розгортання гарантій безпеки можливий в момент припинення вогню – Зеленський

Зеленський: питання гарантій безпеки – питання не тільки контингенту, я би хотів, щоб долучилися не лише країни НАТО

Контролювати режим припинення вогню можуть американці з тією чи іншою країною Європи, вважає Зеленський

Зеленський розкритикував підхід Бессента до угоди про копалини: В ній має бути паритет, вона має бути вигідною обом сторонам

Україна готова купити в США великий пакет допомоги, розраховує на це навіть як на гарантію безпеки – Зеленський

Трамп роздратований тим, що Путін не виконує те, що він йому обіцяв, вважає Зеленський

Зеленський про експорт озброєння: Поки не закінчиться війна, працюємо тільки на Україну

Зустріч української команди з американською може бути наступного тижня – Зеленський

Зеленський: Є постачання систем ППО зі США на територію Ізраїлю, готуються до можливих військових дій Ізраїль-Іран

Просування росіян на покровському напрямку немає – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА