Інтерфакс-Україна
10:23 19.09.2018

У валізі, що слідувала транзитом із Варшави до Тель-Авіва через "Бориспіль" службовий пес учув 5,4 кг кокаїну

1 хв читати

У вівторок увечері в пункті пропуску "Бориспіль" (Міжнародний аеропорт "Бориспіль", Київ) під час перевірки багажу, що слідував транзитом із Варшави до Тель-Авіва, службовий пес спрацював на одну з валіз, в якій прикордонники виявили пакети з білою речовиною, схожою на кокаїн.

"Урожайний видався день для прикордонників, та абсолютно невдалий для наркокур'єрів. Під час детального огляду валізи було виявлено подвійну стінку, де знаходилося п’ять пакунків із білою речовиною, схожою на кокаїн, загальною вагою 5,4 кг", - написав помічник глави Держприкордонслужби України Олег Слободян у середу вранці на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Він повідомив, що порошок відправлено на перевірку, а прикордонники поінформували за цим фактом Національну поліцію України та підготували повідомлення про порушення кримінального провадження за ст. 309 КК України (незаконне виробництво, виготовлення, перевезення або пересилання наркотичних заходів).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон анонсував зустріч Коаліції охочих в Парижі у січні та повідомив про окрему розмову із Зеленським після його зустрічі з Трампом

Європейські лідери привітали прогрес у мирних переговорах щодо України після розмови Зеленського і Трампа

РФ не погодилася на зупинку вогню для проведення в Україні референдуму – Трамп

Трамп: Я бачу тристоронню зустріч із Зеленським і Путіним у потрібний час

Трамп: до робочої групи з боку США увійдуть зокрема Віткофф, Кушнер, Рубіо

Трамп: питання зони вільної торгівлі та контролю та Донбасі ще не вирішене, але прогрес у ньому є

Трамп заявив, що Путін "працює з Україною щодо відкриття" Запорізької АЕС

Трамп заявив про готовність приїхати до України та виступити у парламенті

РФ НЕ ПОГОДИЛАСЯ НА ЗУПИНКУ ВОГНЮ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ В УКРАЇНІ РЕФЕРЕНДУМУ - ТРАМП

Трамп анонсував продовження розмови із Зеленським у понеділок

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА