Інтерфакс-Україна
07:23 19.09.2018

Члена громадської організації Київщини, який збував зброю із АТО, затримали на місці злочину правоохоронці

1 хв читати
Члена громадської організації Київщини, який збував зброю із АТО, затримали на місці злочину правоохоронці

У м. Баришівка Київської області співробітники правоохоронних органів викрили та затримали 33-річного чоловіка, який займався нелегальним збутом вогнепальної зброї та боєприпасів, привезених з території проведення АТО / ООС на Донбасі.

"Під час оперативних заходів було задокументовано факт збуту автомата "АКСУ", 2 гранат Ф-1, запалів до них, 2 гранатометів "РПГ", 2 пістолетів-кулеметів "Скорпіон". Окрім того, під час обшуку автомобіля зловмисника було виявлено понад 100 тис. гривень, отриманих ним від продажу цієї зброї", - повідомляє у вівторок прес-служба прокуратури Києва.

За даними столичної прокуратури, зловмисник затриманий. "Наразі зазначеній особі готується повідомлення про підозру за ч.1 ст.263 КК України (носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передача чи збут вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу) та клопотання про обрання запобіжного заходу", - йдеться в повідомленні.

Пізніше в прес-центрі Служби безпеки України уточнили, що затриманий в центрі м. Баришівка при продажу зброї і боєприпасів чоловік є головою районної організації однієї з громадських організацій Київської області.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

До трьох зросла кількість постраждалих у Харкові – ОВА

Зеленський: ГУР доповів про плани РФ щодо ударів по підстанціях українських АЕС

Завершено аварійно-рятувальні роботи на території терміналу "Нової пошти" на Харківщині

Тестування на загальні навички пройшли 16 конкурсантів на посаду очільника ДМС

Зеленський ввів санкції проти Паралімпійського комітету РФ, Федерації комп'ютерного спорту Росії та трьох фізичних осіб

До двох осіб зросла кількість постраждалих у Харкові – ОВА

ГУР МО: Росія розглядає варіанти удару по підстанціях АЕС України

Шмигаль: Литва готує урядове рішення про виділення додаткової енергетичної допомоги для України

Об'єкт критичної інфраструктури у Харкові значно пошкоджений через ворожий обстріл – мер

Зеленський повідомив про ухвалені рішення для збільшення імпорту електроенергії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА