Інтерфакс-Україна
12:58 11.08.2018

Сім обстрілів із боку бойовиків зафіксували українські військові з опівночі на Донбасі

1 хв читати

Сім прицільних ворожих обстрілів зафіксували в зоні проведення операції об'єднаних сил (ООС) українські військові.

"Російсько-окупаційні війська застосовували гранатомети і стрілецьку зброю поблизу Новгородського, Павлополя, Гнутового, Новотроїцького та Лебединського", - наголошується в повідомленні ООС.

При цьому важке озброєння не застосовувалося.

Втрат із початку поточної доби в результаті бойових дій у підрозділах Об'єднаних сил немає.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп готовий підтримати посилення тиску на РФ в обмін на допомогу союзників щодо Ірану – ЗМІ

На фронті відбулось 182 бої за добу, найбільше на покровському та гуляйпільському напрямках – Генштаб

Штілерман: Український "антибалістичний щит" готовий з точки зору аеродинаміки, але потрібна інтеграція систем

Понад 78% росіян негативно реагують на офіційні заяви влади РФ – ЦПД

Росіяни атакували Запоріжжя, є загиблий і постраждалі

Росіяни атакували Слов'янськ: троє загиблих і п'ятеро поранених

Зеленський: після відкриття першого кластеру важливо зберегти динаміку переговорів щодо вступу до ЄС

Порошенко: сучасну війну визначають дрони, керовані бомби та роботизовані комплекси

Рада проведе позачергове засідання 18 червня – нардеп

РФ почала застосовувати новий тип ударних безпілотників на півдні України – "Флеш"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА