Інтерфакс-Україна
20:42 10.08.2018

Поліція затримала водія "КамАЗу", що зіткнувся з маршруткою в Запорізькій області

1 хв читати

Правоохоронці прийняли рішення затримати 31-річного водія вантажного автомобіля "КамАЗ", який скоїв у п'ятницю вдень біля с. Кам'янського на трасі між Запоріжжям і Василівкою зіткнення з маршрутним мікроавтобусом, унаслідок чого шестеро людей загинули і 12 - постраждали.
"За кермом вантажного автомобіля перебував 31-річний житель м. Краматорська Донецької області. Наразі слідчі прийняли рішення затримати водія вантажівки "КамАЗ" у порядку статті 208 Кримінально-процесуального кодексу", - повідомили в прес-службі ГУ Нацполіції України у п'ятницю ввечері.
Раніше повідомлялося, що за фактом ДТП слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 3 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін до 12 років з позбавленням права керувати транспортними засобами на термін до 3 років.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Угорщина відмовилася від облігацій на підтримку України, ускладнивши фінансування з боку ЄС

Паліса: кожна бригада на лінії зіткнення щомісяця отримуватиме визначену кількість мобілізованих

Зеленський анонсував новий порядок розподілу особового складу між бойовими бригадами

Зеленський вивів Єрмака зі складу РНБО та Ставки Верховного головнокомандувача

Питання керівника "Оператора ГТС України" вирішуватиме оновлена наглядова рада – Мінекономіки

Молдова денонсувала угоду з РФ про культурні центри

Трамп отримав "Премію миру" та медаль FIFA

Представники Херсонської ОВА та МВС обговорили ліквідацію наслідків російських ударів по Херсонській ТЕЦ

Малюк доповів Зеленському про результати СБУ в протидії російським окупантам

В Україну за посередництвом Меланії Трамп вдалося повернути 7 дітей з ТОТ – омбудсмен

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА