12:18 10.08.2018

Муженко та Хуг обговорили підвищення безпеки військових, спостерігачів ОБСЄ та мирних жителів Донбасу

1 хв читати
Муженко та Хуг обговорили підвищення безпеки військових, спостерігачів ОБСЄ та мирних жителів Донбасу

Питання підвищення безпеки українських військових на Донбасі, представників Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ та мирних жителів стало предметом зустрічі начальника Генштабу Збройних сил України Віктора Муженка та першого заступника голови місії ОБСЄ Александра Хуга.

Як повідомляється на сайті Міністерства оборони України, зустріч відбулася в п'ятницю в Києві. "Йшлося про питання підвищення безпеки особового складу Операції об'єднаних сил, персоналу СММ ОБСЄ в Україні та цивільного населення в районі проведення ООС, з огляду на збільшення кількості провокацій та обстрілів з боку російсько-терористичних угруповань, які здійснюються, серед іншого, з використанням озброєння, забороненого Мінськими домовленостями", - йдеться в повідомленні.

Начальник Генштабу зазначив, що українські військовослужбовці вживають усіх заходів для недопущення загострення ситуації безпеки на Донбасі.

"ЗСУ й надалі максимально сприятимуть діяльності співробітників СММ ОБСЄ", - наголошується в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Умєров доповів щодо своїх контактів з партнерами щодо нових пакетів підтримки України

Зеленський про візит до Саудівської Аравії: сподіваємося на результати

ФГВФО подав об’єднаний позов проти РФ в український суд

Пасажир потрапив під поїзд на ст. м. "Вирлиця", три станції "зеленої" лінії закриті на вхід

Україна та Німеччина підписали меморандум, який дозволить посилити спроможності української ППО

Маск: Starlink ніколи не вимкне термінали попри те, наскільки я не погоджуюся з політикою України

Заморожування лінії фронту може призвести до поділу Херсонщини, застеріг Прокудін

Двоє постраждалих, є пошкодження через ворожі обстріли Дніпропетровщини

Рубіо про реакцію Сікорського щодо Starlink: Ніхто не погрожував відключити Україну

Рубіо прибуде до Саудівської Аравії для переговорів з Україною 10 березня

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА