Інтерфакс-Україна
21:17 13.07.2018

Під посольством Франції в Києві зібралося понад 100 учасників мітингу на підтримку Сенцова

1 хв читати
Під посольством Франції в Києві зібралося понад 100 учасників мітингу на підтримку Сенцова

Понад 100 осіб прийшли під будівлю посольства Франції в Україні в п'ятницю із закликом вплинути на звільнення утримуваних в РФ українських політв'язнів, в тому числі і режисера Олега Сенцова.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", активісти закликають президента Франції Еммануеля Макрона зробити заяву і звернутися до президента РФ Володимира Путіна з вимогою негайного звільнення О.Сенцова, який голодує в російській в'язниці, і у якого 13 липня день народження, а також закликати звільнити інших українських політв'язнів.

Перед цим активісти акції на підтримку О.Сенцова пройшли маршем до французького посольства від Майдану Незалежності, в зв'язку з чим поліція тимчасово перекрила частину вул.Хрещатик, одну смугу руху вулицями Михайлівською, Великою Житомирською, Олеся Гончара та Рейтарською.

Нині активісти попрямували до посольства Німеччини в Україні. Проїжджаючі мимо маршу автомобілі підтримують учасників звуком клаксонів. Колону супроводжує поліція діалогу. Обстановка спокійна.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін затвердив оновлений держстандарт початкової освіти

Міносвіти: підвищення посадових окладів на 30% з січня стосуватиметься дитсадків, шкіл, позашкільної, професійної та фахової передвищої освіти

У Запоріжжі відновлено енергопостачання майже 28 тисяч споживачів, знеструмлених через негоду

Нацполіція ліквідувала масштабний канал нелегального збуту трофейної та втраченої на війні зброї

Понад 22 тис. ветеранів уже подали заявки на компенсацію автоцивілки

Опитування в "Київ Цифровий": 57% киян підтримали найменування вулиці на честь Парубія

13 людей загинули, 98 постраждали внаслідок сходження потяга з рейок у Мексиці

На Харківщині за добу поранено троє цивільних, зафіксовано понад 200 бойових зіткнень

ППО знешкодила 21 із 25 безпілотників, зафіксоване влучання 4 ударних БпЛА на 2 локаціях

Понад 12 тисяч споживачів залишилися без електропостачання на Тернопільщині через негоду

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА