Інтерфакс-Україна
15:10 10.07.2018

Зброю та боєприпаси намагався провезти українець через КПВВ на адмінмежі з Кримом

1 хв читати
Зброю та боєприпаси намагався провезти українець через КПВВ на адмінмежі з Кримом

У КПВВ "Каланчак" на адмінмежі з тимчасово окупованою АР Крим під час здійснення заходів контролю прикордонники Херсонського загону із залученням службового собаки виявили в особистих речах громадянина України зброю та боєприпаси.

"Зокрема, в легковому автомобілі Mitsubishi було понад 100 одиниць боєприпасів різного калібру і призначення (75 - патронів Флобера, 29 штук - 9-мм, 2 - до автоматичної зброї, 8 - іншого калібру і маркування) й одна пневматична гвинтів. За словами самого громадянина, він перевозив заборонені предмети через адміністративну межу на прохання родича", - повідомляє у вівторок прес-служба Держприкордонслужби України.

В інформації зазначено, що правопорушника, зброю та боєприпаси прикордонники передали співробітникам Національної поліції України для здійснення експертизи.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Голова НАЛУ Шевчук увійшов до складу конкурсної комісії для обрання заступника керівника САП, закликає припинити маніпуляції щодо його обрання

Шмигаль: енергетики розробили низку технічних рішень, які дозволять перейти від екстрених до жорстких, але прогнозованих графіків

Внаслідок ворожих атак по Запоріжжю пошкоджено житлові будинки, поранена одна людина

Трамп відмовився від запровадження тарифів проти європейських партнерів у зв’язку з переговорами щодо Гренландії та Арктики

Українська енергосистема отримає додаткову допомогу від іноземних партнерів, приватних донорів та МЗС України

У Києві вночі розпочинають відновлення теплопостачання для 3260 будинків - мер

В Ірані повідомили про понад 3 тис. жертв заворушень

Келлог може відвідати Україну найближчими тижнями

З Польщі до Києва їде 400 генераторів різних типів - посол

Громадянка України затримана в Берліні на підозрою в шпигунстві на користь РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА