Інтерфакс-Україна
19:04 21.06.2018

У Львові правоохоронці перевіряють інформацію про мінування кількох бізнес-центрів і магазинів комп'ютерної техніки

1 хв читати

Правоохоронці здійснюють перевірку повідомлення, що надійшло вдень у четвер, про начебто мінування кількох бізнес-центрів і магазинів комп'ютерної техніки у Львові.

Як повідомив відділ комунікації поліції Львівської області, близько 15:30 надійшла інформація про мінування будівель бізнес-центрів на вулицях Промисловій, Зеленій, Шевченка та Науковій, а також приміщень магазинів комп'ютерної техніки, розташованих на вулицях Зеленій, Федьковича та Під Дубом.

За цими адресами працюють експерти-вибухотехніки, кінологи, слідчо-оперативні групи та співробітники інших відповідних служб.

Встановлюють особу людини, що повідомила про мінування, вирішується питання про відкриття кримінального провадження.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укренерго" у пʼятницю застосовуватиме обмеження електроенергії в більшості регіонів України

"УкрОборонПром" оголосив відбір незалежних директорів для шести ключових підприємств

Житель Арканзасу виграв у лотерею $1,82 млрд

Петиція до Кабміну про підвищення грошового забезпечення військових до 60 тис./міс. набрала 25 тис. голосів

Зеленський: Поговорив з Віткоффом та Кушнером – є хороші ідеї заради тривалого миру

Папа Римський закликав до припинення вогню в Україні

У київському метро чоловік поранив ножем двох пасажирів

Виробник спецодягу Марганецька швейна фабрика групи "МІК" остаточно припинила роботу після обстрілу і руйнування електропідстанції

Бійці 225 ОШП повідомили про звільнення п'яти сіл на Дніпропетровщині

Україна припинила угоду з Кубою про взаємне звільнення від плати за користування приміщеннями посольств

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА