Інтерфакс-Україна
08:11 07.06.2018

Трамп пригадав прем'єру Канади війну 1812 року

1 хв читати
Трамп пригадав прем'єру Канади війну 1812 року

Президент США Дональд Трамп у телефонній розмові з прем'єром Канади Джастіном Трюдо допустив історичну помилку, пригадавши йому підпал Білого дому під час англо-американської війни 1812 року. Про це повідомляє CNN з посиланням на джерела, знайомі з ситуацією.

Повідомляється, що телефонна розмова відбулася ще 25 травня. На ній лідери двох країн обговорювали торгові мита, які США ввели з 1 червня на сталь і алюміній з Канади і низки інших країн.

За словами джерел, Трюдо під час розмови почав тиснути на Трампа з тим, щоб той пояснив, як тарифи допомагають вирішенню проблеми "національної безпеки". "Хіба не ви, хлопці, спалили Білий дім?" - сказав у відповідь Трамп, маючи на увазі війну 1812 року.

Історична помилка, що закралася до коментаря Трампа, полягає в тому, що Білий дім під час війни 1812 року спалили британські війська. Події розгорталися 24 серпня 1814 року під час англо-американської війни, яка тривала з 1812 до 1815 року. Історики відзначають, що напад британських військ на Вашингтон був відповіддю на американський напад на місто Йорк, провінції Онтаріо - територію, яка стала згодом Канадою, але на той момент була британською колонією.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Харківській області двоє загиблих, 8 постраждалих через ворожі обстріли

Понад 320 тис. заявок подано на 6,5 тис. грн "Зимової підтримки" для вразливих категорій, почалися перші виплати

Зеленський запровадив почесну відзнаку "Громада-рятівник"

Росіяни атакували дронами місто Оріхове, поранено жінку

У Норвегії викрили російську операцію впливу на академічну та експертну спільноту - РПД

Країни Бенілюксу: вітаємо будь-які ініціативи досягнення миру, проте "жодного рішення щодо України без України"

Ворог просунувся у Донецькій та у Запорізькій областях - DeepState

Росіяни завдали удару по греблі Печенізького водосховища – селищний голова

30 ОМБр повідомила про підрив дамби у Привіллі на Донеччині для зупинки просування ворога

Зеленський вручив сертифікати на квартири воїнам зі званням Герой України та родинам загиблих героїв

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА