Інтерфакс-Україна
17:02 24.04.2018

До 1 вересня всі підручники для перших класів мають бути в школах - Гриневич

2 хв читати
До 1 вересня всі підручники для перших класів мають бути в школах - Гриневич

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич заявляє, що до 1 вересня всі підручники для перших класів мають бути в школах.

"На нас чекає складний навчальний рік із новими підручниками. Ми друкуємо одночасно три лінійки підручників: 1, 5 і 10 класи. На 1 і 10 проводяться абсолютно нові конкурси, оскільки це новий стандарт початкової освіти та нові програми в старших класах. Тому ми маємо бути готові до складної ситуації", - повідомила вона під час селекторної наради щодо реформування освіти в умовах децентралізації.

За словами міністра, складність полягає в тому, що друкарські потужності України на поліграфічних комбінатах не можуть до 1 вересня надрукувати таку кількість підручників.

У зв'язку з цим Л.Гриневич зазначила, що насамперед друкуються підручники для 5-х класів, оскільки конкурси проведені і триває підписання договорів.

Далі будуть надруковані підручники для 1-х класів, щоб учні їх отримали до 1 вересня.

Для 10-х класів підручники доставлятимуться протягом вересня-жовтня.

Водночас міністр наголосила, що до 1 вересня на платформі Міносвіти будуть розміщені всі підручники в електронному форматі.

"Тому це не буде безвихідна ситуація, коли десятикласники залишаться без підручників", - додала вона.

На думку міністра, в такому віці учні вже можуть повноцінно використовувати підручники в електронному вигляді.

"1 вересня кардинально важливо, щоб у перших класах всі підручники були в дітей на столах", - наголосила Л.Гриневич.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд Польщі звернувся до Єврокомісії зі скаргою на розповсюдження закликів виходу Польщі з ЄС в мережі TikTok

Четверо постраждалих, троє з яких – діти, в Одесі внаслідок масованої атаки російських дронів - МВА

Ворожі ударні дрони влучили в багатоповерхівки в Одесі, є постраждалі - ОВА

Багатоповерхівка у Білій Церкві пошкоджена внаслідок атаки ворожих БпЛА - КОВА

Пожежа на складах та влучання в багатоповерхівку зафіксовані внаслідок атаки російських БпЛА в Одеській області - ОВА

Румунія приєднується до PURL і виділяє EUR 50 млн в рамках бюджету 2025 року

Посол США при НАТО: розвідувальні служби США і союзників скажуть чи відбулася ця атака насправді - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 142 ворожі атаки - Генштаб

В оточенні Макрона кажуть про відсутність доказів атаки на резиденцію Путіна – ЗМІ

Мінрозвитку за пів року запустить нову цифрову процедуру відкриття внутрішніх автобусних маршрутів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА