Інтерфакс-Україна
07:59 03.03.2018

На Полтавщині заступить на службу спецпідрозділ КОРД

1 хв читати
На Полтавщині заступить на службу спецпідрозділ КОРД

У Полтавській області завершилася двомісячна підготовка підрозділів спеціального призначення правоохоронців, її випускники готові до виконання поставлених завдань, повідомили в департаменті комунікації Національної поліції України.

"Полтавська область стала двадцять першим регіоном, в якому до виконання завдань приступить КОРД. Сьогодні, 2 березня заступник голови Національної поліції України генерал поліції третього рангу Олексій Руденко вручив випускникам сертифікати про успішне закінчення навчання", - йдеться в повідомленні на сайті відомства в п'ятницю.

О.Руденко зазначив, що у співпраці з іноземними колегами викладачі Центру підготовки підрозділів спеціального призначення Національної поліції України готують бійців спецпідрозділу за світовими стандартами. Кандидати в поліцейський спецназ пройшли двомісячний інтенсивний курс навчання, склали іспити і тепер готові відбути в свій регіон для виконання поставлених завдань.

"Це двадцять перша область, яка закінчила курс навчання. Випускники вже завтра розпочнуть виконання бойових завдань на Полтавщині. Залишилося підготувати ще чотири області, і процес навчання ми закінчимо до серпня місяця", - заявив О.Руденко.

Заступник голови підкреслив, що поліцейські-спецназівці повинні постійно тренуватися і вдосконалювати набуті навички для збереження життя людей, які потребують захисту і допомоги. Також він зазначив, що від рівня підготовки і злагодженості підрозділу залежить життя кожного спецназівця.

Усім випускникам вручили сертифікати про успішне закінчення навчання.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: ГУР доповів про плани РФ щодо ударів по підстанціях українських АЕС

Завершено аварійно-рятувальні роботи на території терміналу "Нової пошти" на Харківщині

Тестування на загальні навички пройшли 16 конкурсантів на посаду очільника ДМС

Зеленський ввів санкції проти Паралімпійського комітету РФ, Федерації комп'ютерного спорту Росії та трьох фізичних осіб

До двох осіб зросла кількість постраждалих у Харкові – ОВА

ГУР МО: Росія розглядає варіанти удару по підстанціях АЕС України

Шмигаль: Литва готує урядове рішення про виділення додаткової енергетичної допомоги для України

Об'єкт критичної інфраструктури у Харкові значно пошкоджений через ворожий обстріл – мер

Зеленський повідомив про ухвалені рішення для збільшення імпорту електроенергії

Зеленський: Головне завдання для української делегації – дати реальну інформацію про наслідки російських ударів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА