Інтерфакс-Україна
16:10 31.01.2018

Кабмін надав усім особам з інвалідністю право на безкоштовне паркування

1 хв читати
Кабмін надав усім особам з інвалідністю право на безкоштовне паркування

 Кабінет Міністрів України розширив перелік осіб з інвалідністю, яким надаються пільги на паркування і зберігання транспортних засобів.

Як повідомляє в середу прес-служба українського уряду, відповідну постанову "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 585" було прийнято на засіданні Кабміну в середу.

"Згідно з ухаленою постановою, пільги на безкоштовне паркування та зберігання транспортних засобів поширюються на всіх осіб з інвалідністю, а не лиже з ураженням опорно-рухового апарату", - зазначено в повідомленні.

Крім того, терміни "інвалід" і "дитина-інвалід" замінено термінами "особа з інвалідністю", "водій з інвалідністю", "дитина з інвалідністю", що відповідає законам України "Про ратифікацію Конвенції про права осіб з інвалідністю та Факультативного протоколу до неї" і "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України "щодо посилення відповідальності за парковку, зупинку, стоянку транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Голова Львівської ОВА пропонує обмежити мерство 4 термінами, як у мера Львова Садового

Болгарія не надсилала офіційних заяв щодо продажу Україні обладнання для ХАЕС-3,4 – пресслужба Міненерго

Сили оборони збили вночі 57 ворожих дронів із 97, ще 34 локаційно втрачені - Повітряні сили

Ворог поранив 5 жителів Донеччини 15 квітня - ОВА

Працівник правоохоронного органу влаштував великий сховок із зброєю у середмісті Києва

Рубіо та Віткофф на тижні відвідають Францію для переговорів щодо України, Ірану та торгівлі - ЗМІ

Буданов: Роботу регіональних консультаційних центрів КШ остаточно врегулювано

Арахамія з сарказмом прокоментував позицію тих депутатів, хто виступає проти продовження воєнного стану

Російська авіація атакувала Херсон, а потім окупанти накрили з артилерії прибувших на місце удару рятувальників і комунальників – Мрочко

НАБУ викрило схему одержання хабарів за неправдиву оцінку землі у Черкаській області

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА