Співачку Шакіру підозрюють в ухиленні від сплати податків в Іспанії

В Іспанії колумбійську співачку Шакіру підозрюють у скоєнні податкового злочину. Про це з посиланням на джерела в податковій службі країни повідомляє газета La Vanguardia.
Як зазначає видання, співачка проживала в Іспанії з 2011 по 2014 рік з футболістом клубу "Барселона" Жераром Піке, але при цьому не значилася серед податкових резидентів і не платила податки.
"Закон встановлює, що податковий резидент повинен платити прибутковий податок зі своїх доходів, отриманих не тільки на території Іспанії, але і по всьому світу. Розмір такого податку може досягати 24%", - сказано в повідомленні. Згідно з іспанським законодавством, такі податкові махінації можуть каратися штрафом або тюремним ув'язненням на термін до двох років.
Газета підкреслює, що податкова служба звернулася в прокуратуру для організації перевірки. Офіційних коментарів видання не надало.