Інтерфакс-Україна
21:33 04.12.2017

Кабмін пропонує Раді в доопрацьованому проекті держбюджету-2018 збільшити фінансування сил цивільного захисту на 400 млн грн

1 хв читати

Кабінет міністрів України пропонує Верховній Раді в доопрацьованому до другого читання проекті державного бюджету на 2018 рік збільшити фінансування діяльності сил цивільного захисту на 400 млн грн - до 9 млрд 440 млн грн.
Так, відповідно до доопрацьованого проекту держбюджету-2018, оприлюдненому на сайті Верховної Ради, пропонується збільшити видатки за бюджетною програмою (код 1006280) "Забезпечення діяльності сил цивільного захисту" до 9 млрд 440 млн 721,8 тис. грн (з 9 млрд 040 млн 721 , 8 тис. грн, які були передбачені в проекті держбюджету-2018, поданому до першого читання).
Згідно з пояснювальною запискою до законопроекту 400 млн грн підуть на придбання авіаційної техніки для Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС).
Разом з тим, уряд в законопроекті до другого читання не врахував побажання народних депутатів і залишив фінансування за програмою "Придбання пожежної та іншої спеціальної техніки вітчизняного виробництва" (код 1006090) на рівні 600 млн 835,7 тис. грн, як було передбачено при внесенні проекту держбюджету до парламенту.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росія свідомо використовує холод як елемент своїх атак, це геноцидний воєнний злочин - Сибіга

Віцепрем’єр Британії у Києві запевнив у міцній підтримці України та нагадав, що Путін - агент КДБ, який діє шляхом обману

Німеччина виділить 60 млн євро на зимову й енергетичну підтримку України - Сибіга

Одещина отримає промислові бойлери в межах допомоги Італії Україні

Посольство України в Ірані тимчасово призупиняє роботу

Міненерго: відновлення е/е у прифронтових регіонах ускладнене обстрілами

Лубінець: заяви МКЧХ, що зрівнюють агресора і жертву, є небезпечними

На вокзалах України працюють 97 пунктів незламності, ще 50 відкриють найближчим часом - віцепремʼєр

Електрику в Києві подають в першу чергу на потребу критичної інфраструктури - мер

Uklon та Bolt розпочинають роботу в комендантську годину в Києві для забезпечення доїзду киян до Пунктів незламності

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА