Інтерфакс-Україна
14:50 02.12.2017

МЗС України з'ясовує, чи є українці серед постраждалих від повені на Шрі-Ланці

1 хв читати
МЗС України з'ясовує, чи є українці серед постраждалих від повені на Шрі-Ланці

Міністерство закордонних справ України перевіряє інформацію про можливу наявність громадян України серед постраждалих від повені на Шрі-Ланці.

"Консул у взаємодії з рятувальними службами Шрі-Ланки уточнює, чи немає серед постраждалих під час повені українців", - повідомляє департамент консульської служби МЗС України на своїй сторінці в мікроблозі "Твіттер" у суботу.

Раніше цього дня видання Deutsche Welle повідомило, що на Шрі-Ланку обрушився шторм "Окхи", внаслідок якого почалася масштабна повінь. За словами представників влади, на наразі відомо про 26 загиблих. Серед них може бути і громадянин України, якого під час повені змило водою неподалік туристичного міста Галле.

На острові пошкоджено близько 20 тис. будинків, переважно в західних і південних берегових районах острова. Із зони лиха евакуйовано тисячі людей.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Ставка ухвалила рішення підвищити ефективність "Лінії дронів" – Умєров

Законопроєкт, який забороняє використання державних коштів для вторгнення в державу НАТО, внесли на розгляд Конгресу США - Стефанішина

Тимчасовий збій у роботі стаціонарних пунктів моніторингу якості атмосферного повітря стався в Києві

Програма PURL потребує наповнення, в січні зроблено ще недостатньо – Зеленський

Зеленський про ситуацію в Ірані: Режим, який убив стільки людей, не заслуговує на існування

22 депутати фракції "Слуга народу" не голосували за призначення Шмигаля першим віцепрем'єром - міністром енергетики

В Ірпені водопостачання та водовідведення функціонує в штатному режимі – ОВА

Зеленський про ліквідацію наслідків ударів РФ: Готові допомагати громадам, але вони самі мають бути максимально активними

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА