Інтерфакс-Україна
07:40 11.11.2017

Прикордонники вилучили у громадянина РФ старовинну зброю при спробі вивозу з України

1 хв читати
Прикордонники вилучили у громадянина РФ старовинну зброю при спробі вивозу з України

Прикордонники Львівського загону Державної прикордонної служби України в міжнародному автомобільному пункті пропуску "Устилуг" запобігли вивезенню з території України старовинної зброї.
Як повідомляє прес-служба Держприкордонслужби, минулої ночі під час огляду автомобіля "Опель", в якому їхав громадянин РФ, прикордонники за допомогою службового собаки виявили в салоні машини і в багажному відділенні одну сокиру, 10 шабель і 5 гвинтівок 1817 року випуску, які, можливо , мають історичну та культурну цінність. Пасажир автомобіля, громадянин РФ, намагався вивезти їх з України.
Виявлену старовинну зброю в установленому порядку передано співробітникам Національної поліції України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Києві без опалення лишаються 80 будинків – Кличко

КМДА наголошує на необхідності посилення контролю управителями будинків за роботою систем опалення в морози

Німеччина заарештувала п'ятьох підозрюваних у постачанні російським компаніям в порушення санкцій

Генсек НАТО Рютте виступить у Верховній Раді - нардеп

Верховний суд: Законом заборонено використання земель природно-заповідного фонду для створення НВМК

Втікача-ґвалтівника затримали на кордоні з Румунією у день судового засідання по його справі – ДПСУ

Окупанти знов наростили темпи просування на минулому тижні, переважно на гуляйпільському напрямку – DeepState

ЮНІСЕФ передав Україні додаткові 42 генератори – Кулеба

Виші розпочали навчання слухачів "нульового курсу" в межах проєкту "зимовий вступ" - Міносвіти

Сибіга під час зустрічі із керівництвом ОБСЄ закликав до звільнення трьох незаконно утримуваних Росією українських співробітників СММ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА