Інтерфакс-Україна
08:48 06.11.2017

Прикордонники затримали громадян Польщі та Молдови, яких розшукували за крадіжку і пограбування

1 хв читати
Прикордонники затримали громадян Польщі та Молдови, яких розшукували за крадіжку і пограбування

В аеропорту "Київ" і на кордоні з Молдовою співробітники Державної прикордонної служби України затримали двох іноземців, яких розшукував Інтерпол, повідомили в прес-службі відомства.
"Вчора прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту  "Київ" під час оформлення рейсу "Нью-Йорк-Київ" затримали злочинця, який перебував у міжнародному розшуку", - йдеться в повідомленні на сторінці ДПСУ в Фейсбук в неділю.
В інформації уточнюється, що під час заходів прикордонного контролю в пункті пропуску "Бориспіль" на 41-річного пасажира спрацювала база даних Інтерполу. Ним виявився громадянин Польщі, який розшукувався польськими правоохоронцями за скоєння крадіжки з 2005 року. Затриманого передано співробітникам Нацполіціі.
Окрім того, в Вінницькій області, в пункті пропуску "Болган", в суботу ввечері на в'їзд в Україну відбулося спрацьовування бази даних Інтерполу щодо громадянина Молдови. Його розшукувало бюро Інтерполу Молдови за скоєння злочину, передбаченого ст. 187 КК Молдови - грабіж. Укрбюро Інтерполу в Києві прикордонники поінформували. Затриманий прикордонниками Могилів-Подільського загону переданий співробітникам Нацполіціі у Вінницькій області.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Погода на вихідних суттєво не зміниться, по всій Україні без опадів

Правоохоронці викрили шахраїв, які заволоділи понад 12 млн грн під виглядом інвестицій в агросектор

Зеленський і Кислиця обговорили деякі напрями дипломатичної роботи та перемовин

Постанова про конкурс на кращий ескіз великого Державного Герба України втратила чинність

Українці можуть отримати 90 держстипендій уряду КНР на навчання в Китаї у 2026/2027 навчальному році

Мінкультури надало Вікімедіа Україна, Слідство.Інфо і Книгарня "Є" статус критично важливих

США закликали ЄС не погоджувати виділення Україні "репараційного кредиту" за рахунок активів РФ – ЗМІ

Держбюджет-2026 не збільшує виплати військовим, але будуть контракти з покращеними умовами, - Шмигаль

Генконсульство України буде відкрите в словацькому Пряшеві - МЗС

Свириденко до Железняка: Ознайомте мене з фактами, а я прийму відповідне управлінське рішення щодо Кулеби

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА