Інтерфакс-Україна
12:29 05.11.2017

У Дніпрі п'ятеро поліцейських дістали поранення через підрив гранати

1 хв читати
У Дніпрі п'ятеро поліцейських дістали поранення через підрив гранати

У Дніпрі в житловому масиві Придніпровський у ніч на неділю під час затримання квартирних злодіїв четверо поліцейських дістали численні осколкові поранення від вибуху гранати, а патрульний поліцейський дістав поранення руки.

Як повідомили у відділі комунікації поліції Дніпропетровської області, пригода сталася в ніч з 4 на 5 листопада в Самарському районі Дніпра. "Під час виїзду на виклик "квартирна крадіжка" підозрювані почали чинити опір. Вони застосували 2 гранати, попередньо Ф-1 і РГД-5, і вогнепальну зброю", - йдеться в повідомленні поліції.

Усім постраждалим надано медичну допомогу. За словами головного лікаря 6-ї міської лікарні Дніпра, Олександра Сірого, в лікарні перебувають троє поліцейських.

"Один в реанімації, ще двоє в хірургічному та травматологічному відділеннях. Їхній стан важкий. У поліцейських переломи, контузії, осколкові поранення і поранення черевної порожнини. Уже зараз їхньому життю нічого не загрожує", - зазначив О. Сєров.

За словами заступника головного лікаря обласної лікарні ім.Мечникова Олександра Толубаєва, ще одного поліцейського прооперовано і він перебуває у стабільно важкому стані.

"Зроблено ампутацію гомілки. Зараз поліцейський в реанімації. Стан стабільно важкий", - розповів О.Толубаев.

Поліція вживає всіх необхідних заходів для встановлення обставин події та затримання зловмисників, в області введено план "Сирена".

За цим фактом порушено кримінальне провадження за ст.348 Кримінального кодексу України (посягання на життя співробітника правоохоронного органу).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Переговори про передання Україні винищувачів МіГ-29 взамін за доступ до дронових й ракетних технологій тривають – Генштаб Війська Польського

Міноборони Великої Британії повідомило про загибель військовослужбовця в Україні

Постпред України заявив на Радбезі ООН, що Україна не торгує суверенітетом і територією

Російський НПЗ у Сизрані припинив роботу внаслідок пошкодження українськими дронами - ЗМІ

Очільник Міненерго звільнив всіх членів наглядової ради УРМ

Співробітник ТЦК у Львівській області зазнав нападу і був травмований під час перевірки документів – ОК Захід

Сили оборони відбили з початку доби 164 ворожі атаки - Генштаб

Порошенко ініціює передачу військовим коштів з корупційних схем в енергетиці

ЗС України остаточно завершили перехід на корпусну систему – Сирський

Шестеро дітей отримали поранення через необережне поводження дорослого зі зброєю в Сумах

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА