Інтерфакс-Україна
10:55 10.10.2017

Мей заявляє про необхідність "креативних" економічних відносин Британії з ЄС

1 хв читати
Мей заявляє про необхідність "креативних" економічних відносин Британії з ЄС

Британії необхідно знайти нестандартне рішення для нових економічних відносин з ЄС після Brexit, заявила в понеділок прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей, виступаючи в Палаті громад.

"Нам потрібен креативний варіант", - зазначила вона.

Т.Мей наголосила, що настав час для "нових економічних відносин і нових відносин у сфері безпеки" між Лондоном і Брюсселем.

Водночас лідер опозиційної Лейбористської партії Великобританії Джеремі Корбін розкритикував виступ глави уряду.

"15 місяців минуло з моменту референдуму (щодо Brexit - ІФ), а ми все ще не розуміємо, яким має бути майбутнє нашої країни. Слід запитати: що весь цей час робив уряд?" - сказав Дж.Корбін.

Раніше Т.Мей заявила про те, що влада Великобританії готова до будь-якого результату переговорів про умови виходу з ЄС, що тривають у Брюсселі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Дев’ятеро поранених унаслідок ударів по 24 населених пунктах Запорізької області за добу — ОВА

ППО знешкодило 176 із 205 безпілотників у новорічну ніч, зафіксоване влучання 24 ударних БпЛА на 15 локаціях – Повітряні сили

Окупанти за добу втратили 1 060 осіб та 171 од. спецтехніки - Генштаб

Одноразова допомога при народженні дитини становить 50 тис. грн. з 1 січня

ОВА: Одна людина загинула, ще четверо поранені внаслідок обстрілів Херсонщини за добу

У грудні окупанти скоротили темпи захоплення українських територій — на 12% менше, ніж у листопаді - DeepState

Мінімальний розмір пенсії за віком зріс на 234 грн з 1 січня

Волинська область зазнала масованої атаки БпЛА: є влучання в об’єкти критичної інфраструктури та масштабні відключення світла - ОВА

Одеса в новорічну ніч зазнала кількох хвиль атак ударних БпЛА: зафіксовано пожежі та пошкодження житлових будинків

1 січня: Яке сьогодні свято, все про цей день

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА