Інтерфакс-Україна
13:24 26.07.2017

Суд дозволив затримати екс-мера Києва Черновецького

1 хв читати
Суд дозволив затримати екс-мера Києва Черновецького

Слідчі Генпрокуратури України 25 липня отримали дозвіл суду на затримання екс-мера Києва Леоніда Черновецького з метою приведення для участі в розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, повідомив прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук.

У повідомленні наголошується, що Управління з розслідування злочинів, скоєних злочинними організаціями, здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного будівництва об'єкта інженерної та транспортної інфраструктури (вертолітного майданчика) на Парковій дорозі в Києві.

14 липня 2017 року Л.Черновецькому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч.2 ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем).

"З огляду на те, що підозрюваний ухиляється від слідства і його місцезнаходження не відомо, отримано дозвіл суду на його затримання", - зазначила Л.Сарган.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває, вживаються заходи щодо встановлення інших осіб, причетних до вчинення зазначених кримінальних правопорушень.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський зустрівся зі Стерненком, говорили про законодавчу підтримку волонтерства

На Київщині затримали вимагачів за погрози, побиття та шантаж викраденням дитини заради $130 тис. вигаданого боргу

Зеленський анонсував сьогодні рішення щодо комендантської години

Уряд України повинен сьогодні забезпечити всі необхідні рішення для спрощення та збільшення імпорту електроенергії - Зеленський

Макрон має намір протягом найближчих років виділити на військові потреби додатково 36 млрд євро

Сибіга: Голову делегації МКЧХ в Україні буде викликано до МЗС для пояснень через ганебну заяву

Глава МЗС Албанії у Києві: Справедливий мир для України означає реальні гарантії безпеки, відповідальність для агресора

Росія у 2025р. викрала понад 2 млн українського зерна, потрібне посилення санкцій – глава МЗС України

Викрито зловмисників, які виготовляли та реалізовували фальсифіковані батарейки під виглядом відомого бренду

Кличко розповів про зустріч зі Свириденко і заявив про відсутність координації після обстрілу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА