Інтерфакс-Україна
11:12 25.07.2017

У Закарпатській області через негоду повністю знеструмлено 30 населених пунктів

2 хв читати
У Закарпатській області через негоду повністю знеструмлено 30 населених пунктів

Унаслідок сильних поривів вітру та опадів на території Закарпатської області станом на 7:00 середи, за попередніми даними, залишилися без електропостачання 8 населених пунктів частково і 30 повністю, повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій.

"Зокрема: Ужгородський р-н (5 частково і 5 повністю); Мукачівський р-н (1 частково і 12 повністю); Межигірський р-н (1 частково і 1 повністю); Рахівський р-н (1 повністю); Воловецький р-н (7 повністю); Перечинський р-н (1 повністю); Іршавський р-н (1 повністю); Хустський р-н - 1 частково (м. Хуст) і 2 повністю ", - йдеться в повідомленні.

Також у ніч з 24 на 25 липня сильні пориви вітру спричинили падіння аварійних дерев. "24 липня о 23:10 дерево впало на проїжджу частину на вулиці Ужгородська в м.Перечин. Загиблих і травмованих немає... А о 23:30 дерево впало на проїжджу частину в с. Тур'ї Ремети Перечинського району... У с. Кольчино Мукачівського району о 23:50 дерево також впало на проїжджу частину автошляху міжнародного значення Київ-Чоп", - повідомляють у ДСНС.

Ще три випадки падіння дерев відбулися в обласному центрі - Ужгороді. У двох з них були пошкоджені транспортні засоби. "О 23:15 унаслідок падіння дерева на проїжджу частину в м.Ужгород на вул.Бородіна був пошкоджений автомобіль "ВАЗ 2106"... Також о 23:15 під час падіння дерева на проїжджу частину в м.Ужгород на вул.Перемоги був пошкоджений автомобіль "ДЕУ Ланос" ... О 23:40 сталося падіння дерева на проїжджу частину в обласному центрі (об'їзна дорога) ", - йдеться в повідомленні.

В усіх випадках обійшлося без загиблих та травмованих.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Brave1 спільно з Palantir запускають платформу Dataroom для тестування та тренування військового ШІ

Радник Зеленського Камишін закликає НАТО адаптувати стандарти оборонних технологій з України

Федоров та Пісторіус обговорили розвиток програми Patriot для України та нарощення поставок ракет IRIS-T та далекобійних артпострілів

Китай не передав РФ жодної готової одиниці озброєння - Буданов

Трамп заявив, що врятував НАТО від відправки на "смітник історії"

Заборона швейцарських органів на ввезення "Шахеда" на виставку в Давосі є оманливим захистом – Пінчук

СБУ: Зареєстровано кримінальне провадження щодо одного із українських блогерів за статтею про держзраду

Канада виділить 550 млн грн на програму розвитку сімейних ферм та кооперації в Україні - Мінекономіки

У Києві працюють понад 1300 пунктів незламності та обігріву – МВС

Стефанчук закликав спікерів та президентів закордонних парламентів не мовчати та реагувати на тероризм Путіна

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА