Інтерфакс-Україна
15:43 12.05.2017

Гонтарева має намір сприяти главі МОЗ в реформуванні системи охорони здоров'я

1 хв читати
Гонтарева має намір сприяти главі МОЗ в реформуванні системи охорони здоров'я

Глава Національного банку України (НБУ) Валерія Гонтарева має намір сприяти в. о. міністра охорони здоров'я Уляні Супрун у реформуванні системи охорони здоров'я.

"Ми беремо, якщо можна так сказати, шефство в тих напрямах, де ми можемо допомогти: аналітикою, моделюванням, втіленням їхньої верхньорівневої концепції в розгорнуті документи", - сказала В.Гонтарева в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Вона повідомила про низку зустрічей із в. о. міністра охорони здоров'я та її заступниками з метою надання допомоги щодо впровадження cashless (безготівкового розрахунку - ІФ) в закладах охорони здоров'я, що має вирішити частину проблем у системі.

"Вона (У.Супрнун - ІФ) нещодавно прийшла до нас на стратегічну сесію, і ми замість 40 хвилин проговорили з нею дві години. Усі мої заступники прийшли до мене наступного дня і говорять: нам здавалося, що таке свавілля лише у нас у банківському середовищі, але коли ми її послухали, яка там корупція та мафія, пов'язані зі здоров'ям, із дітьми, з раковими хворими, з пересадкою органів... - ми хочемо допомогти нашому Міністерству охорони здоров'я", - наголосила В.Гонтарева.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Внаслідок нічної атаки РФ на Одещину пошкоджено енергетичну та газову інфраструктуру - ОВА

Генштаб зафіксував упродовж доби 144 бойові зіткнення

Премʼєр Швеції: Нас не вдасться шантажувати. Тільки Данія і Гренландія вирішують питання щодо Данії і Гренландії

ППО знешкодило 126 із 145 безпілотників, зафіксоване влучання 13 ударних БпЛА на 12 локаціях – Повітряні сили

В Іспанії внаслідок аварії поїздів загинула щонайменше 21 людина

У кількох регіонах України через російські обстріли запроваджено аварійні відключення електроенергії - "Укренерго"

Упродовж доби поранено троє людей внаслідок ударів РФ по 34 населених пунктах Запорізької області

Фон дер Ляєн заявила про єдність європейських лідерів у захисті суверенітету Гренландії та Данії

Санчес: Вторгнення США до Гренландії зробило б Володимира Путіна найщасливішою людиною у світі

Трамп заявив про необхідність усунення російської загрози для Гренландії через бездіяльність Данії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА