Інтерфакс-Україна
13:23 21.04.2017

Генпрокуратура завершила досудове розслідування справи екс-глави Міндоходів Клименка

1 хв читати
Генпрокуратура завершила досудове розслідування справи екс-глави Міндоходів Клименка

Головна військова прокуратура Генеральної прокуратури України завершила досудове розслідування в кримінальному провадженні за підозрою екс-міністра доходів і зборів України Олександра Клименка в здійсненні низки кримінальних злочинів.

Як повідомляє прес-служба Генпрокуратури, йдеться про злочини, передбачені ч. 1 ст. 255 (створення злочинної організації); ч. 4 ст. 28 ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 4 ст. 28 ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) ч. 4 ст. 28 ч. 2 ст. 205 (фіктивне підприємництво) КК України.

Підозрюваному та його захисникам повідомлено про відкриття матеріалів досудового розслідування в цьому кримінальному провадженні в порядку ст. 290 КПК України.

Як повідомлялося, О.Клименка підозрюють у тому, що з квітня 2012 по вересень 2013 року, обіймаючи посаду міністра доходів і зборів, "у складі створеної і очолюваної Януковичем В.Ф. злочинної організації, зловживаючи службовим становищем, діючи з корисливих мотивів, шляхом реалізації розробленого злочинного плану і злочинної схеми заволодів коштами державного бюджету України на загальну суму 3,166 млрд грн, шляхом незаконної компенсації ПДВ на рахунки фіктивних підприємств, в особливо великому розмірі, які були розподілені між учасниками злочинної організації".

О.Клименко перебуває в міжнародному розшуку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пожежа на складах та влучання в багатоповерхівку зафіксовані внаслідок атаки російських БпЛА в Одеській області - ОВА

Румунія приєднується до PURL і виділяє EUR 50 млн в рамках бюджету 2025 року

Посол США при НАТО: розвідувальні служби США і союзників скажуть чи відбулася ця атака насправді - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 142 ворожі атаки - Генштаб

В оточенні Макрона кажуть про відсутність доказів атаки на резиденцію Путіна – ЗМІ

Мінрозвитку за пів року запустить нову цифрову процедуру відкриття внутрішніх автобусних маршрутів

Камишін вийшов з наглядової ради "Укрзалізниці", Милованов – "Укроборонпрому"

МЗС України засудило святкування влаштовані окупантами в Маріупольському драмтеатрі

Росія саботує мирні переговори хибними заявами, це не поведінка країни, яка прагне миру - президент Молдови

Нацдепозитарій України замість Юдіна очолить його заступниця Адамовська

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА