Інтерфакс-Україна
18:49 18.04.2017

У Львівській області поліція вилучила 25 тонн спирту, що призначався для виготовлення фальсифікату

1 хв читати

Оперативники управління захисту економіки у Львівській області Національної поліції вилучили велику партію етилового спирту, яка призначалася для виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв.

Як повідомляє департамент захисту економіки Національної поліції України, правоохоронці зупинили вантажний автомобіль із партією спирту в одному з населених пунктів Кам’янка-Бузького району.

Водій надав товарно-супровідні документи на перевезення товарів кур'єрської служби; вантаж був опломбований номерними пломбами цієї служби. Водночас було встановлено, що автотранспорт для перевезення товарів кур'єрської служби не орендувався і супровідні документи не видавалися.

У кузові транспортного засобу були пластмасові бочки, заповнені спиртом. Майже 25 тонн спирту планувалося використати для виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв. За попередніми даними, його вартість становить 1,6 млн грн.

У Києві працівники столичного управління захисту економіки також вилучили готовий до продажу фальсифікат. Поліцейські встановили місце зберігання та реалізації зазначеної продукції.

Правоохоронці вилучили 2,5 тонни контрафактної горілки, вина, коньяку тощо. Роздрібна торгівля фальсифікату здійснювалася з "коліс" неподалік від складу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп пропонує укласти угоду з Кубою: Я пропоную їм укласти угоду, доки не стало занадто пізно

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

В КИЄВІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

Велика Британія готується передати Україні далекобійні балістичні ракети Nightfall — ЗМІ

Ворожа атака пошкодила об’єкт інфраструктури в Одеській області: двоє постраждалих, відсутнє електропостачання – МВА

Папа Римський Лев XIV закликав до припинення насильства в Україні на тлі атак на енергетичну інфраструктуру

В результаті масових протестів в Ірані відомо вже про понад 500 загиблих і тисячі затриманих - ЗМІ

Внаслідок ворожої атаки на автомобіль швидкої допомоги на Чернігівщині постраждали двоє медиків - РВА

ДСНС встановила 5 генераторів для аварійного електроживлення житлових будинків у Києві

Посадовці Словаччини домовилися про відмову в військовій підтримці України - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА