Інтерфакс-Україна
13:23 18.04.2017

Прем'єр-міністр Великобританії оголосила про проведення 8 червня дострокових виборів до парламенту

1 хв читати

Прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей оголосила у вівторок, що 8 червня відбудуться дострокові парламентські вибори.

Раніше планувалося провести вибори в 2020 році.

За її словами, які наводить телерадіокорпорація Бі-Бі-Сі, Велика Британія потребує визначеності, стабільності і сильного керівництва, і тому необхідно провести дострокові вибори.

"Нам необхідні загальні вибори, і вони нам потрібні зараз. І нині в нас є єдиний шанс зробити це", - сказала Т.Мей, виступаючи в Даунінг-стріт.

"Я дуже чітко давала зрозуміти, що я думаю, що нам потрібен цей період часу, ця стабільність для того, щоб мати можливість розбиратися з тими проблемами, з якими країна стикається", - додала Т.Мей.

"Звичайно, референдум (про вихід Великої Британії зі складу ЄС - ІФ) виявив деякі розбіжності в поглядах в нашій країні - між тими, хто робить і не робить успіхи, між тими, кому наша країна приносить користь, і тими, кому - ні", - зазначила вона.

Т.Мей додала, що за будь-якого розвитку подій Велика Британія залишає Євросоюз, "і шляху назад немає".

За її словами, парламент країни може вже в середу затвердити дату дострокових виборів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна та Швейцарія підписали Меморандум про взаєморозуміння на CHF30 млн для підтримки МСП

Експосланець Трампа по Україні Келлог сподівається на мир до Дня Незалежності

Літак Зеленського очікується у Швейцарії зранку у четвер – авіаресурс

"Укрзалізниця" змінює графік руху: 118 поїздів далекого сполучення курсують за оновленим розкладом з 22 січня

Українська делегація обговорила з однією з найбільших американських інвестиційних компаній BlackRock відновлення України

Гілі: Ми не повинні забувати, хто супротивник, а хто союзник. Наша місія - підтримувати Україну

Голова НАЛУ Шевчук увійшов до складу конкурсної комісії для обрання заступника керівника САП, закликає припинити маніпуляції щодо його обрання

Шмигаль: енергетики розробили низку технічних рішень, які дозволять перейти від екстрених до жорстких, але прогнозованих графіків

Внаслідок ворожих атак по Запоріжжю пошкоджено житлові будинки, поранена одна людина

Трамп відмовився від запровадження тарифів проти європейських партнерів у зв’язку з переговорами щодо Гренландії та Арктики

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА