09:25 23.11.2016

На кордоні з Польщею в чергах майже 900 автомобілів

1 хв читати
На кордоні з Польщею в чергах майже 900 автомобілів

890 автомобілів стояли в чергах до пунктів пропуску на кордоні з Польщею за станом на 8-му ранку, повідомляє прес-служба Західного регіонального управління Держприкордонслужби.

Найбільші черги зафіксовано у двох пунктах пропуску - "Краковець" - 270 та "Устилуг" - 250 автомобілів.

По 100 транспортних засобів чекають на оформлення в пунктах пропуску "Рава-Руська" і "Шегині", в ПП "Ягодин авто" - 80 автомобілів, в ПП "Грушів" та "Смільниця" - по 40. У пункті пропуску "Угринів" - 10 автомобілів.

У пункті пропуску "Вилок" на кордоні з Угорщиною 35 автомобілів.

На кордоні зі Словаччиною та Румунією черг немає.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сирський: Наразі загрози оточення наших підрозділів в Курській області немає

З початку доби активніше всього росіяни атакують на торецькому напрямку– Генштаб ЗСУ

Наступний саміт щодо України відбудеться у Великій Британії у суботу - ЗМІ

Відключення опалення в Києві залежатиме від температурних показників – КМДА

У Львівській області повідомлено про підозру учасникам групи, які виготовляли фальшиві документи для військовозобов’язаних – прокуратура

Україна та Туреччина домовилися розширити співпрацю, зокрема взаємодію міст і регіонів - Офіс президента

Порошенко передав військовим ще два комплекси "Ай-Петрі"

"Метінвест Політехніка" розпочинає співпрацю з італійською Danieli для розвитку "зелених" технологій у металургії

З початку березня евакуйовано 95 донеччан до більш безпечних регіонів України - обладміністрація

В разі потреби ЄС готовий підтримати Україну за допомогою супутникових можливостей GOVSATCOM

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА