Інтерфакс-Україна
10:43 18.11.2016

Зайдік і українські нардепи обговорили роботу Тристоронньої групи і СММ ОБСЄ на Донбасі

1 хв читати
Зайдік і українські нардепи обговорили роботу Тристоронньої групи і СММ ОБСЄ на Донбасі

У рамках чинного у Верховній Раді неформального дискусійного майданчика "мінська платформа", у четвер відбулася дискусія депутатів з представником ОБСЄ у Тристоронній контактній групі (ТКГ) з врегулювання ситуації на Донбасі Мартіном Зайдіком, повідомляє перший віце-спікер парламенту, представник України в гуманітарній підгрупі ТКГ Ірина Геращенко.

"У Верховній Раді вже кілька місяців працює неформальний дискусійний майданчик "мінська платформа", де депутати різних фракцій та політичних груп обговорюють ситуацію на Донбасі, реалізацію Мінських угод, зустрічаються з представниками мінських груп. Сьогодні в рамках "мінської платформи" відбулася дискусія депутатів Верховної Ради з представником у ТКГ головуючого в ОБСЄ Мартіном Зайдіком", - написала І. Геращенко на своїй сторінці у Facebook у четвер.

За її словами, представник ОБСЄ повідомив українським політикам про роботу мінських груп, "визнав, що це непроста дискусія, відзначив пріоритетність для всіх мінських груп безпекового компоненти".

І. Геращенко розповіла, що українських депутатів цікавили питання методології роботи Спостережної місії ОБСЄ та здійснення ними моніторингу, багато питань стосувалися роботи політичної і безпекової груп "також політики звернулися до координатора ОБСЄ у ТКГ з проханням активізувати всі зусилля для звільнення заручників".

"Інформуючи народних депутатів про роботу політичної групи, М. Зайдік зазначив, що в Мінську обговорюються лише модальності можливих виборів, а не законопроект", - додала перший віце-спікер Верховної Ради.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 344 одиниці живої сили - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 128 ворожих атак - Генштаб

Келлога усунули від мирних перемовин на вимогу РФ через його близкість до України - ЗМІ

Рютте після зустрічі з Трампом: НАТО є сильним, і разом ми робимо його ще сильнішим

Семеро цивільних, в тому числі четверо дітей постраждали через атаку російських БпЛА - Синєгубов

США не продовжили ліцензію на купівлю російської нафти закордонними компаніями

Україна довіряє американським та європейським можливостям контролю та верифікації припинення вогню – Зеленський

Заяви Путіна свідчать про плани відмовитися від тиші на фронті, треба на нього тиснути і вводити санкції – Зеленський

Зеленський: У час Рамадану може з'явитись можливість почати робити сильні дипломатичні кроки заради миру

Окупанти вдарили по Харкову БпЛА, без постраждалих

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА