Інтерфакс-Україна
15:32 03.11.2016

ЄІБ може профінансувати проекти зернової логістики в Україні

1 хв читати
ЄІБ може профінансувати проекти зернової логістики в Україні

Європейський інвестиційною банк (ЄІБ) розглядає можливість фінансування проектів операторів зернового ринку України щодо розширення та модернізації їх логістичної інфраструктури, повідомляється на сайті цієї міжнародної фінансової організації.

"Як очікується, проект усуне наявні вузькі місця, пов'язані з транспортуванням і зберіганням зернових, знизить вартість наземних перевезень, а також збільшить річний обсяг експортованих сільськогосподарських товарів", - зазначає ЄІБ.

Банк зазначає, що одержувачем коштів може стати одна або кілька компаній, які мають подібну інфраструктуру в Україні й відповідатимуть встановленим проектом вимогам, проте не уточнює інших подробиць.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США у приватному порядку погодилися підтримати "коаліцію охочих" — ЗМІ

Кам’янське атакували безпілотниками: постраждали троє людей, серед них дитина — ОВА

У Кіровоградській області ворожий БпЛА пошкодив вежу мобільного зв’язку — ОВА

Президент Литви назвав визнання Криму російським "бомбою уповільненої дії" - ЗМІ

Шведський центр європейського майбутнього відкриється у Київській школі економіки

Кропивницький зазнав чергової дронової атаки, пошкоджено складські приміщення - ОВА

Трамп під час свого візиту в Рим заявив про близькість угоди між Росією та Україною і закликав до негайного припинення кровопролиття

Україна стала "легкою мішенню" для російських хакерів після згортання допомоги США - ЗМІ

Шмигаль: Україна очікує понад 39 млрд доларів бюджетної підтримки в 2025 році

Зеленський переконаний, що українці повернуть окуповані території і застеріг іноземців від інвестування в РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА