Інтерфакс-Україна
16:44 08.09.2016

У Дніпропетровській області земельні ділянки виділено більше ніж 2,5 тис. учасникам АТО

1 хв читати
У Дніпропетровській області земельні ділянки виділено більше ніж 2,5 тис. учасникам АТО

У Дніпропетровській області земельні ділянки виділено більш ніж 2,5 тис. учасників АТО, ще близько 4,5 тис. військовослужбовців оформляють документи, повідомив журналістам голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Валентин Резніченко.

За його словами, бійці АТО вже отримали близько 5 тис. га землі. Здебільшого це наділи для сільськогосподарських робіт або садівництва.

"На Дніпропетровщині полегшуємо для бійців АТО трудомістку процедуру оформлення ділянок. Для цього відкрили "Єдине вікно" з оформлення землі та створили атлас вільних земель. Ділянки на території області вже отримали 2,5 тис. учасників АТО, ще майже 4,5 тис. - у процесі. Оформлення проектної документації для бійців безоплатне, витрати узяв на себе облбюджет", - розповів В.Резніченко.

Вибрати ділянку бійці АТО можуть в атласі вільних сільськогосподарських земель, який Дніпропетровська область розробила першою в Україні. У ньому - інформація про вільні наділи, їх основні характеристики та місце розташування.

Для оформлення документів на отримання ділянки землі необхідний паспорт, ідентифікаційний код, посвідчення учасника бойових дій, по можливості - довідка про участь в АТО.

ОСТАННЄ

Росія вдарила по Кременчуку, в місті перебої зі світлом - мер

Росіяни вдарили по місту Новгород-Сіверський на Чернігівщині

Аеропорт Вільнюса знову призупиняв роботу через загрозу з Білорусі

На фронті більше 150 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Зеленський разом з переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером, обговорили території та гарантії безпеки

Сибіга і глава МЗС Болгарії обговорили мирні ініціативи та подальші кроки співпраці

Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США

Заступник Рубіо: Європейські країни з 2022 року могли переказати Росії більше коштів, ніж Україні

Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції

"Мадяр" показав вибухові удари по Рязанському НПЗ і меткомбінату в Алчевську

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА