Інтерфакс-Україна
12:31 01.09.2016

Порошенко відзначив важливу роль розробок КПІ в забезпеченні обороноздатності України

1 хв читати
Порошенко відзначив важливу роль розробок КПІ в забезпеченні обороноздатності України

Президент України Петро Порошенко заявляє про те, що розробки вчених та студентів Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут ім.І.Сікорського" сприяють підвищенню обороноздатності країни.

"Впевнений в тому, що зараз університет відіграє надзвичайно важливу роль у забезпеченні обороноздатності країни. Я дуже вдячний вченим університету за ті унікальні розробки, які підвищують обороноздатність нашої держави. На сьогоднішній день ці розробки фінансуються і волонтерами, і меценатами, і, на щастя, частково вже державою", - сказав П. Порошенко під час виступу в КПІ в четвер у Києві.

Президент зазначив, що двоє студентів КПІ загинули під час Революції гідності і подій у Горлівці Донецької області, а ще 5 студентів загинули в зоні проведення антитерористичної операції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В угрупованні "Курськ" спростували інформацію про окупацію Андріївки Сумської області

Кабмін спрямував до місцевих бюджетів 1,3 млрд грн на забезпечення діяльності фахівців із супроводу ветеранів

У міністра ветеранів Калмикової один помічник, п’ять штатних радників і п’ять радників на громадських засадах

ЄС готується до протистояння з Трампом з питання Гренландії - ЗМІ

СБУ: затримано одеситку, яка під виглядом вигулу собак коригувала для ворога обстріли по місту

Держетнополітики понад 3,3 тис. разів клопотала перед прикордонниками про виїзд за кордон військовозобов'язаних у 2025р., 14 - порушили умови

У Дніпропетровській області без світла 800 тис. споживачів - Міненерго

У Кривому Розі без електрики близько 30 тис. абонентів, відновлено водо- та теплопостачання

ДТЕК заживив частину обʼєктів критичної інфраструктури Дніпропетровської області

"Укрзалізниця" відкрила продаж квитків на рейси з 22 січня за оновленими графіками

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА