Інтерфакс-Україна
16:39 29.08.2016

Держгеонадр із вересня призупинить дію трьох ліцензій "Укрнафти" через податкові борги

1 хв читати
Держгеонадр із вересня призупинить дію трьох ліцензій "Укрнафти" через податкові борги

Державна служба геології та надр із 1 вересня 2016 року призупинить дію трьох спеціальних дозволів (ліцензій) на користування надрами ПАТ "Укрнафта" через борги зі сплати загальнодержавних податків і зборів.

Відповідне рішення закріплено наказом відомства №271 від 23 серпня.

Згідно з документом, йдеться про Харківцівське (газ), Глинсько-Розбишівське (нафта) і Рудівсько-Червонозаводське (нафта і газ) родовища в Полтавській області.

На усунення порушень "Укрнафті" надано 30 днів.

Як повідомлялося, Держгеонадр наказом від 26 січня 2016 року через податкові борги призупинила дії ліцензій на видобуток нафти і газу "Укрнафті" на Юріївському, Голубівському та Лопушнянському родовищах у Дніпропетровській області.

Окружний адміністративний суд Києва постановою від 4 травня визнав незаконним і відмінив цей наказ Держгеонадр, а 14 липня служба програла й апеляцію. Нині касаційну скаргу в цій справі розглядає Вищий адмінсуд.

НАК "Нафтогаз України" належить 50%+1 акція "Укрнафти", групі компаній, пов'язаних з акціонерами ПриватБанку (Дніпро), - близько 42% акцій.

ОСТАННЄ

Узгодили рамки домовленостей у сфері безпеки та розглянули "Програму майбутнього розвитку" — Умєров про 6-ту зустріч з делегацією США

В СТОЛИЦІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

УЗГОДИЛИ РАМКИ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ У СФЕРІ БЕЗПЕКИ ТА РОЗГЛЯНУЛИ "ПРОГРАМУ МАЙБУТНЬОГО РОЗВИТКУ" – УМЄРОВ ПРО 6-ТУ ЗУСТРІЧ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

СПРАВЖНІЙ ПОСТУП У ДОСЯГНЕНІ МИРНИХ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД РОСІЇ – УМЄРОВ ПРО ПІДСУМКИ 6-Ї ЗУСТРІЧІ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКІ ПЕРЕГОВОРИ ПРОДОВЖАТЬСЯ У СУБОТУ – СЕКРЕТАР РНБО УМЄРОВ

Італія інвестує понад 42 млн євро на реставрацію пам’яток і модернізацію інфраструктури Одещини - Кулеба

Оголошено конкурс на посаду гендиректора "Укргідроенерго"

Швеція припиняє допомогу п’ятьом країнам, щоб збільшити підтримку України

Угорщина відмовилася від облігацій на підтримку України, ускладнивши фінансування з боку ЄС

Паліса: кожна бригада на лінії зіткнення щомісяця отримуватиме визначену кількість мобілізованих

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА