11:44 28.08.2016

Журналіста, засновника російського інформагентства "Новый Регион" Щетиніна знайдено мертвим у власній квартирі в Києві

2 хв читати
Журналіста, засновника російського інформагентства "Новый Регион" Щетиніна знайдено мертвим у власній квартирі в Києві

Журналіста, засновника російського інтернет-видання "Новый Регион" Олександра Щетиніна виявлено з вогнепальним пораненням голови у власній квартирі, повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

"За попередніми висновками судмедексперта, смерть настала в період із 20-ї до 21:30. З'ясувалося, що уродженець Російської Федерації, 1962 р. н., кілька років жив у Києві, був директором інтернет-видання", - йдеться в повідомленні.

Під час огляду місця події правоохоронці вилучили стріляну гільзу, травматичний пістолет, магазини до нього та передсмертну записку. Двері у квартиру були зачинені, обстановка у помешканні не порушена.

Відомості про подію належним чином зареєстровані, розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України з додатковою правовою кваліфікацією - "самогубство". Поліція встановлює всі обставини події.

У свою чергу директор департаменту комунікацій Міністерства внутрішніх справ Артем Шевченко на своїй сторінці у Facebook зазначив, що має місце мотив умисного вбивства журналіста. "За попередніми даними картина злочину характерна для самогубства, хоча мені особисто зрозумілі підозри колег по цеху - загиблий був російським журналістом, який переїхав в Україну і кардинально змінив свої погляди і редакційну політику видання "Новый Регион" - Новости" з проросійської на проукраїнську", - висловив думку А.Шевченко.

Раніше портал "Київ Оперативний" у Facebook повідомив, що А.Щетиніна виявили 28 серпня на балконі його друзі, які прийшли привітати його з днем народження: "Олександр сидів на стільці з вогнепальним пораненням в голову (під стільцем лежав пістолет)".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна готова прийняти пропозицію США щодо негайного 30-денного припинення вогню за умови одночасного виконання з боку РФ - спільна заява

США негайно скасовують паузу в обміні розвідданими та відновлюють безпекову допомогу Україні

В Івано-Франківську один загиблий, троє поранених, вибухів було два

Конституційний суд Румунії заборонив висувати кандидатуру Джорджеску на президентських виборах

У Києві попрощалися з добровольцем з Нової Зеландії Домініком Абеленом

Делегації України та США представлять спільну заяву за змістом переговорів – ЗМІ

Після зіткнення суден біля берегів Британії затримано чоловіка за підозрою в ненавмисному вбивстві

В Івано-Франківську біля вокзалу пролунав вибух, є постраждалі

Речниця Держдепу США про зустріч у Джидді: Ми дуже оптимістично налаштовані

Швейцарський експорт зброї падає через заборону на експорт в Україну, виробники вимагають послаблення обмежень – ЗМІ

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА