Інтерфакс-Україна
16:07 22.08.2016

Генпрокуратура здійснює обшуки на підприємствах "Укргазвидобування"

1 хв читати
Генпрокуратура здійснює обшуки на підприємствах "Укргазвидобування"

Генеральна прокуратура України здійснює обшуки на підприємствах ПАТ "Укргазвидобування", йдеться в повідомленні компанії на її сторінці у Facebook у понеділок.

"Згідно з постановами, з якими служба безпеки УГВ уже ознайомилася, виходить, що обшуки проводяться у зв'язку з розслідуванням справ 2012-2014 років", - зазначають у компанії.

В УГВ зазначають, що представники ГПУ не блокують приміщення і не вилучають техніки та засобів зв'язку, оскільки працівники підприємства сприяють роботі слідчих. Водночас обшуки не сприяють стандартному ритму роботи компанії в частині оформлення документів та угод із контрагентами.

"Укргазвидобування", 100% акцій якого належить НАК "Нафтогаз України", є найбільшою газодобувною компанією країни, що забезпечує близько 75% загального видобутку газу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський на шляху до Трампа в США зупиниться в Канаді для розмови з Карні та лідерами Європи

УДО стверджує, що діяло відповідно до чинного законодавства щодо працівників НАБУ

Кабмін зняв заборону на добровільні маркетингові послуги аптекам

У Києві та області без світла залишаються понад 0,5 млн споживачів – глава Міненерго

Система "е-ТТН" відтепер доступна в Україні – заступник міністра

РФ дронами атакувала газовидобуток та одну з ТЕЦ "Нафтогазу" - Корецький

В Києві через атаку ворога пошкоджено більше 10 житлових багатоповерхівок, в Дніпровському районі провадиться демонтаж аварійних конструкцій - ДСНС

Через атаку ворога пошкоджено одну з адмінбудівель Міносвіти у Києві – заступник міністра

Внаслідок атаки російського БпЛА у Станіславі на Херсонщині загинула літня жінка - прокуратура

Нєбитов: Цього року поліція зафіксувала майже 1000 спроб незаконного продажу зброї

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА