Інтерфакс-Україна
12:49 18.08.2016

Силовики домовилися інформувати один одного в разі застосування спецназу - Луценко

1 хв читати
Силовики домовилися інформувати один одного в разі застосування спецназу - Луценко

Генеральний прокурор України Юрій Луценко відзначає, що після подій 12 серпня навколо Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) і 16 серпня в Держприкордонслужбі силовики домовилися інформувати один одного в разі застосування спецназу.

"На прикладі подій 12 серпня між НАБУ і ГПУ, на прикладі позавчорашніх дій в Державній прикордонній службі, де я також вбачаю перевищення необхідних заходів фізичного впливу спецназом щодо вахтера Держприкордонслужби, ми прийняли рішення, яке буде уточнювати алгоритм наших дій із застосування спецназу", - сказав він на брифінгу в четвер.

Ю.Луценко зазначив, що, крім закону, є ще політичні й моральні домовленості керівників правоохоронних структур. "Ми домовилися про те, що в разі необхідності використання спецназу, за наявності відповідного рішення суду, керівник, який застосовує спецназ, інформує керівника іншого правоохоронного органу, куди цей спецназ може зайти щонайменше за п'ять хвилин до початку дій спецназу", - повідомив він.

За його словами, в такому випадку керівник тієї силової структури, куди заходить спецназ, або добровільно представляє доступ до приміщень, де необхідно провести слідчі дії, або в разі відмови спецназ буде робити свою роботу. "Таким чином," маски-шоу "між силовиками мають бути припинені", - підкреслив генпрокурор.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп уклав договір між Конго та Руандою у їхній війні

Ізраїльські винищувачі атакували ракетні пускові установки на заході Ірану

Окупанти втратили 204 військового на покровському напрямку, ще чотири боя тривають - Генштаб

Практика обшуків без санкції слідчого судді зростає і трансформується в інструмент зловживань - адвокати

Росіяни атакували Сумщину БпЛА "Ланцет", пошкоджено близько 20 вікон у двох будинках – ОВА

У Сумах через атаку БпЛА постраждала жінка - ОВА

Стефанчук: НАТО має залишатися союзом країн, який не дозволяє Кремлю малювати червоні лінії

Двоє херсонців постраждали внаслідок удару російської артилерії в Херсоні - ОВА

Через ворожу атаку в Запорізькій області постраждала вагітна жінка - Федоров

Керівнику благодійного фонду у Львові, який ошукав військових і волонтера на 1,3 млн грн повідомили про підозру - поліція

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА