Інтерфакс-Україна
18:50 12.08.2016

НБУ скорочує персонал удвічі

1 хв читати
НБУ скорочує персонал удвічі

Національний банк України (НБУ) оголосив про черговий етап внутрішньої трансформації, який передбачає, зокрема, скорочення персоналу центрального банку вдвічі, повідомив НБУ на офіційному веб-сайті.

"Черговий етап трансформації триватиме 2,5 року і приведе до зменшення штату регулятора вдвічі порівняно з поточним рівнем", - ідеться в повідомленні.

У НБУ нагадали, що одним з результатів першого етапу трансформації центробанку, що завершився в 2015 році, стало зменшення чисельності персоналу з 11,8 тис. до 5,3 тис.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський нагородив відзнакою "Золоте серце" 45 волонтерів, у тому числі Стерненка і Федишин

Погода на вихідних суттєво не зміниться, по всій Україні без опадів

Правоохоронці викрили шахраїв, які заволоділи понад 12 млн грн під виглядом інвестицій в агросектор

Зеленський і Кислиця обговорили деякі напрями дипломатичної роботи та перемовин

Постанова про конкурс на кращий ескіз великого Державного Герба України втратила чинність

Українці можуть отримати 90 держстипендій уряду КНР на навчання в Китаї у 2026/2027 навчальному році

Мінкультури надало Вікімедіа Україна, Слідство.Інфо і Книгарня "Є" статус критично важливих

США закликали ЄС не погоджувати виділення Україні "репараційного кредиту" за рахунок активів РФ – ЗМІ

Держбюджет-2026 не збільшує виплати військовим, але будуть контракти з покращеними умовами, - Шмигаль

Генконсульство України буде відкрите в словацькому Пряшеві - МЗС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА