Інтерфакс-Україна
14:52 01.03.2016

"Укрзалізниця" вивчає потенційний ризик від можливого арешту РФ її майна за кордоном для забезпечення позову про борг у $3 млрд

2 хв читати
"Укрзалізниця" вивчає потенційний ризик від можливого арешту РФ її майна за кордоном для забезпечення позову про борг у $3 млрд

ПАТ "Укрзалізниця" здійснює юридичний аналіз потенційної можливості арешту Російською Федерацією майна українських залізниць у рахунок забезпечення позову за борги на $3 млрд і готова зробити все необхідне, щоб цього уникнути.

Про це повідомив директор із реформування, правової та майнової політики, член правління ПАТ Євген Кравцов.

"Це питання ми в "Укрзалізниці" порушували для юридичного аналізу. Потенційні ризики можуть бути, але ми робимо все, щоб такі санкції не були застосовані щодо залізничного майна. Зрозуміло, за необхідності ми прийматимемо відповідні оперативні рішення", - сказав він, відповідаючи на запитання агентства "Інтерфакс-Україна" в кулуарах презентації Центру транспортних стратегій "Галузевий контроль" в Києві у вівторок.

Як повідомлялося з посиланням заступник міністра фінансів РФ Сергія Сторчака, Україна "має відповісти на позов РФ" з обов'язку до 4 березня.

"Головна дата перша - 4 числа (березня - ІФ), коли українці мають відповісти на наш позов. А потім суд вже призначатиме слухання. Ми позов пред'явили, а вони контраргументи проти позову мають хоча б якісь висунути. Звичайна процедура: позивач - відповідач. Позивач перший, відповідач другий ", - говорив він.

Крім того, низка експертів і юристів висловлювали припущення, що в підсумку забезпеченням рішення за таким позовом потенційно може бути накладення арешту на державне майно України, що перебуває за межами країни, яким можуть бути і пасажирські вагони, що курсують у міжнародному сполученні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА