Інтерфакс-Україна
16:21 17.02.2016

Утримувачі євробондів "Укрзалізниці" на $500 млн схвалили реструктуризацію цінних паперів

2 хв читати
Утримувачі євробондів "Укрзалізниці" на $500 млн схвалили реструктуризацію цінних паперів

Власники єврооблігацій ПАТ "Укрзалізниця" на суму $500 млн схвалили реструктуризацію цінних паперів, повідомив емітент на веб-сайті Ірландській фондовій біржі.

Частка власників євробондів, які підтримали пропозицію компанії, в повідомленні не уточнюється.

Як повідомлялося, "Укрзалізниця" після переговорів із групою компаній з управління активами в складі ICE Canyon LLC, Portland Worldwide Investments Ltd., Promeritum Investment Management LLP і VR Global Partners, L. P., сформували комітет Ad Hoc, досягла угоди про умови реструктуризації зазначених єврооблігацій.

Сторони, зокрема, домовилися, що ставка купона з цінних паперів буде підвищена до 9,875% з 9,5% (розрахунок починається 21 листопада 2015 року), термін їх погашення буде продовжено до 15 вересня 2021 року з 21 травня 2018 року.

При цьому дати сплати відсотків будуть перенесені на 15 березня та 15 вересня (перший період нарахування відсотків після завершення репрофілювання (тобто, період з 21 листопада 2015 року до 15 березня 2016 року буде коротким періодом нарахування відсотків).

Передбачається також зміна механізму амортизації, згідно з яким погашення цінних паперів відбуватиметься наступним чином: 60% непогашеної основної суми боргу сплачуються в 2019 році: 30% - 15 березня 2019 року, 30% - 15 вересня 2019 року; 20% непогашеної основної суми боргу сплачуються в 2020 році: 10% - 15 березня 2020 року, 10% - 15 вересня 2020 року; 20% непогашеної основної суми боргу сплачуються в 2021 році: 10% - 15 березня 2021 року, 10% - 15 вересня 2021 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Індекси найбільших бірж злетіли вгору після проголошення Трампом паузи - ЗМІ

Шмигаль і Кошта обговорили підготовку до відкриття першого кластеру переговорів про членство України в ЄС

СБУ провела перші допити військовополонених з КНР

З початку доби Сили оборони відбили 111 ворожих атак - Генштаб

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 232 військовослужбовці - Генштаб

Початок розгортання гарантій безпеки можливий в момент припинення вогню – Зеленський

Зеленський: Питання гарантій безпеки – питання не тільки контингенту, я би хотів, щоб долучилися не лише країни НАТО

Контролювати режим припинення вогню можуть американці з тією чи іншою країною Європи, вважає Зеленський

Зеленський розкритикував підхід Бессента до угоди про копалини: В ній має бути паритет, вона має бути вигідною обом сторонам

Україна готова купити в США великий пакет допомоги, розраховує на це навіть як на гарантію безпеки – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА