Інтерфакс-Україна
09:50 21.01.2016

Заторів на автошляхах України немає

2 хв читати
Заторів на автошляхах України немає

Заторів на автомобільних дорогах України наразі немає, в Одеській і Миколаївській областях транспортне сполучення на автошляхах тимчасово припинено та заборонено, повідомляється на сайті Держслужби України з надзвичайних ситуацій.

"За даними Укравтодору, на території країни заторів немає. Складна ситуація із забезпеченням руху залишається в Одеській і Миколаївській областях. Для запобігання автомобільним заторам у цих областях на автошляхах транспортне сполучення тимчасово припинено та заборонено", - йдеться у повідомленні (станом на 7.00 четверга).

У Дніпропетровській, Кіровоградській, Миколаївській та Одеській областях тривають запобіжні заходи для недопущення аварійних ситуацій та виникнення заторів у вигляді обмеження і заборони руху автотранспортних засобів.

У Дніпропетровській області закрито рух для всіх видів транспорту на автодорогах державного значення: М-04 Знам'янка – Луганськ – Ізварине, км 72 – км 151; Н-11 Дніпропетровськ – Миколаїв, км 137 – км 179.

Обмежено рух вантажного та пасажирського транспорту на автомобільних дорогах державного значення: Р-52 Дніпропетровськ - Царичанка - Кобеляки - Решетилівка, км 24 - км 96.

У Кіровоградській області заборонено рух вантажних автомобілів, рекомендовано не виїжджати з населених пунктів області пасажирському транспорту, який може бути причиною утворення заторів на дорогах.

У Миколаївській області закрито рух для вантажних, великовагових та великогабаритних транспортних засобів на автодорогах загального користування.

В Одеській області закрито рух транспортних засобів на автодорогах М-14 Одеса - Мелітополь - Новоазовськ, км 17+555 - км 55+550. Обмежено (заборонено) рух вантажних, великовагових та великогабаритних транспортних засобів всіма автошляхами загального користування області. Крім цього, заборонено рух транспортних засобів на деяких автошляхах області.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мінкультури надало Вікімедіа Україна, Слідство.Інфо і Книгарня "Є" статус критично важливих

США закликали ЄС не погоджувати виділення Україні "репараційного кредиту" за рахунок активів РФ – ЗМІ

Держбюджет-2026 не збільшує виплати військовим, але будуть контракти з покращеними умовами, - Шмигаль

Генконсульство України буде відкрите в словацькому Пряшеві - МЗС

Свириденко до Железняка: Ознайомте мене з фактами, а я прийму відповідне управлінське рішення щодо Кулеби

Патрульна поліція спростувала інформацію про введення в Україні нового дорожнього знаку "білий ромб"

Петиція із закликом прибрати рекламу з поїздів та станцій метрополітену в Києві не набрала необхідних голосів

Родини зможуть отримувати допомогу на піднайом житла в місті, де ветеран проходить лікування

Качка обговорив з президентом Ізраїлю безпекову ситуацію в Україні

ЦПД спростував інформацію роспропаганди про вигадані злочини ЗСУ під Покровськом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА