Інтерфакс-Україна
14:46 10.01.2016

У Генпрокуратурі повідомляють про затримання групи осіб, які скоїли в листопаді напад на учасників АТО

2 хв читати
У Генпрокуратурі повідомляють про затримання групи осіб, які скоїли в листопаді напад на учасників АТО

У Києві затримано озброєних осіб, які брали участь у нападі на співробітників Служби безпеки України, учасників антитерористичної операції на сході України, у столичному "Гідропарку" у листопаді минулого року, повідомляє управління зв'язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

"Головна військова прокуратура Генеральної прокуратури України спільно з працівниками Управління внутрішньої безпеки СБУ під час здійснення досудового розслідування кримінального провадження 10 січня 2016 року затримала озброєну групу осіб, до складу якої входив також громадянин РФ, яка 23 листопада 2015 року в місті Києві на території парку відпочинку "Гідропарк" біля станції метро "Гідропарк" здійснила напад на учасників АТО - співробітників Служби безпеки України та спортивними битками завдала їм тілесних ушкоджень різного ступеня тяжкості. Одна з постраждалих досі перебуває в комі внаслідок важкої відкритої черепно-мозкової травми, перелому основи черепа", - йдеться в повідомленні, розміщеному на офіційному сайті Генпрокуратури в неділю.

"Під час обшуків цього ж дня за місцем проживання та тимчасового перебування зазначених осіб вилучено: 6 гранат "Ф-1", 3 тротилові шашки з детонаторами; близько 500 патронів калібру 7,62 мм та дві бейсбольні битки. Самі підозрювані під час затримання вчинили активний фізичний опір і погрожували застосуванням наявних у них боєприпасів", - розповіли в Генпрокуратурі.

Наразі органи досудового розслідування перевіряють факти можливих розбійних нападів, скоєних зазначеною озброєною групою осіб на території "Гідропарку". Готуються клопотання до Печерського районного суду міста Києва про обрання підозрюваним запобіжного заходу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мінрозвитку оголосило про обовʼязкову евакуацію дітей з 19 населених пунктів Донеччини

Кількість постраждалих у передмісті Харкова зросла до 13

У Москві ліквідували поліцейських, які брали участь у катуваннях українських полонених - джерела

КМДА придбала роторну парковку за 3,6 млн грн і списала її, так і не почавши використовувати – експосадовцю повідомлено про підозру

На Різдво в Україні мороз і без опадів, на наступний день – сніг із хуртовиною

Через ворожі удари по передмістю Харкова 1 людина загинула, 11 поранені

У Києві викрили торгівця шоколадом з психотропними грибами та вилучили у нього товару на понад 1 млн грн – прокуратура

Окупанти завдали ударів по ТЕЦ у передмісті Харкова, одна людина загинула – мер

ВАР систематизувала податкові пріоритети агросектору на 2026р

Папа Римський досі сподівається на можливість Різдвяного перемир’я між РФ та Україною

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА