Інтерфакс-Україна
20:37 16.12.2015

Порошенко: Україна залишається надійним транзитером газу й очікує від ЄС солідарності

1 хв читати

Президент України Петро Порошенко висловив стурбованість, що реалізація проекту "Північний потік-2" може зруйнувати українську та європейську енергетичну безпеку.

"Про "Північний потік-2" ми чітко говоримо, що стурбовані цим. Він може призвести до того, що буде зруйнована українська та європейська енергетична безпека і солідарність", - заявив він журналістам перед початком міні-саміту Україна-ЄС у Брюсселі в середу ввечері.

Водночас П.Порошенко наголосив, що Україна залишається надійним партнером Євросоюзу в питанні транзиту газу. "І ми очікуємо, що такий самий підхід буде продемонстрований нашими європейськими партнерами", - додав глава держави.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Погода на вихідних суттєво не зміниться, по всій Україні без опадів

Правоохоронці викрили шахраїв, які заволоділи понад 12 млн грн під виглядом інвестицій в агросектор

Зеленський і Кислиця обговорили деякі напрями дипломатичної роботи та перемовин

Постанова про конкурс на кращий ескіз великого Державного Герба України втратила чинність

Українці можуть отримати 90 держстипендій уряду КНР на навчання в Китаї у 2026/2027 навчальному році

Мінкультури надало Вікімедіа Україна, Слідство.Інфо і Книгарня "Є" статус критично важливих

Держбюджет-2026 не збільшує виплати військовим, але будуть контракти з покращеними умовами, - Шмигаль

Генконсульство України буде відкрите в словацькому Пряшеві - МЗС

Свириденко до Железняка: Ознайомте мене з фактами, а я прийму відповідне управлінське рішення щодо Кулеби

Патрульна поліція спростувала інформацію про введення в Україні нового дорожнього знаку "білий ромб"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА